Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Alexandrite Lazer Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon


Milyonlarca insan tarafında tüm dünyada, istenmeyen tüylerden kurtulmak için farklı yöntem ve teknikler denenmektedir. Bu yöntemler yöreye göre farklılık göstermekle birlikte geleneksel yöntemler, traşlama yöntemi ve ağda ya da kıl dökücü gibi teknikler tercih edilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak modern teknoloji bizlere farklı teknikleri kullanma imkânı sunmuş olup, lazer teknolojisinin buluşuyla artık istenmeyen tüylerden kurtulmak oldukça kolay hale gelmiştir.
Bu amaçla kullanılan lazerler ve ışık kaynakları sayesinde istenmeyen tüylerden kurtulmak günümüzde mümkün hale gelmiştir. Lazer epilasyon tekniklerinden yararlanılmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kişiler üzerinden uygulanan lazer epilasyon teknikleri ten rengine göre faklılık göstermektedir. Teknik özelliklerinden dolayı sadece açık tenli hastalarda kullanılan Alexandrite son derece pratik ve etkili yöntemlerden biridir. Pratik ve etkili bir yöntem olarak kabul gören Alexandrite lazer epilasyon açık cilt tiplerinde kullanılıyor. Tüylerin kısa sürede cilt yüzeyinden hemen uzaklaşması nedeni ile bu uygulama tedavi uygulanan hastalarda memnuniyeti arttırmaktadır.


Açık Tenli Kişilerde Kullanılan Bir Yöntem


İstenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih ettiğiniz merkezi ve uzmanı iyi analiz ederek seçmelisiniz. Ten rengine göre istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan uygulamalar ve cihazları farklılık gösteriyor. Yanlış ten rengine yanlış uygulama yapılması halinde istenilen neticeye ulaşmak neredeyse imkansızdır. Eğer siz de lazer epilasyon tekniğinden yararlanarak istenmeyen tüylerden kurtulmak isterseniz bu konuda güvenilir merkezden randevu alarak size özel lazer epilasyon cihazının ve tekniğinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.
Lexandrite lazer epilasyon açık cilt tiplerinde kullanılan etkili yöntemlerden biridir. Açık tenli biriyseniz ve istenmeyen tüyleriniz vücudunuzun farklı noktalarında mevcutsa bu durumdan kurtulmak için yapmanız gereken güvenilir merkezlere giderek size özel teknik ve uygulamalar hakkında bilgi almaktır. Günümüz şartlarında birçok teknolojik yenilik hayatımıza girmiştir. Bu yeniliklerden biri ise istenmeyen tüylerden kurtulmamızı sağlayan uygulamalardır.


Alexandrite Lazer Epilasyon Nasıl ve Ne Zaman Yaptırılmalı


Tüm dünyada, istenmeyen tüylerden kurtulmak için para farklı yöntem ve teknikler denenmektedir. Koyu tenli kişilerde Alexandrite lazer epilasyon ile bu uygulamayı yapmak yan etki ihtimalini artıracaktır. Alexandrite lazerin yüz, boyun gibi bölgelerde kullanım için en ideal yöntemlerden biri olarak kabul edilmektedir. Uzman kişi ve merkezlere giderek bu uygulamayı siz de başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz şartlarında lazer teknolojisinin gelişmesi ile birlikte farklı teknikler de hayatımıza girmektedir.
Alexandrite lazer epilasyon yaptırma kararını ancak işin uzmanı kişiler karar verir. Her tene uygun lazer epilasyon teknikleri mevcut olup, bu tekniklerle istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Boyun bölgesinde ya da kollarda istenmeyen tüyler mevcutsa bunlardan uzun bir süre kurtulmak istiyorsanız, bu konuda deneyimli ve son teknolojik cihazlarla hizmet veren merkezlerde gerçekleştirebilirsiniz. Yaş aralığı lazer epilasyon için mevcut olmayıp, uzmanlar 18 yaş altının lazer epilasyon yapılmamasını öneriyorlar. Bu nedenle bu konuda deneyimli ve kendini geliştirmiş merkezlere giderek siz de detaylı bilgi alabilirsiniz.


Alexandrite Lazer Epilasyon Yapılırken Ağrı Hissedilir Mi?


Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için eski yöntemler yerine lazerle tüylerden kurtulmayı tercih ediyoruz. Peki, istenmeyen bu tüylerden kurtulmak için tercih edilen lazer epilasyon teknikleri ağrıya neden olur mu ? Günümüz teknolojisi giderek gelişme göstermekte ve bu da hayatımıza birçok yeniliğin girmesine imkan sağlamaktadır. Son dönemlerde tüm dünyada tercih edilen lazer epilasyon uygulamalarının ağrıya neden olup, olmadığı daha önce denemeyen kişiler için en merak edilen konularından biridir. Alexandrite Lazer Epilasyon ağrıya neden olmaz ve çok küçük hissiyat vererek kişiyi kesinlikle rahatsız etmeden istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Daha önce ele aldığımız Diode Lazer Epilasyon yazısını okumanızı öneriyoruz. 

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55