Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Altın İğne RF Uygulaması

Altın İğne RF (Radyo Frekans) Uygulaması, dünya üzerinde uzun yıllardır farklı alanlarda uygulama amaçlı olarak kullanılan Radyo Frekans enerjisinin, iğneler aracılığı ile deri altında kullanılarak istenilen sonucun bir kaç seansta elde edilmesi amaçlanır.

Altın İğne RF uygulamasında kullanılan Radyo Frekans enerjisi, çoklu ve ince uçlu altın iğneler aracılığı ile derinin altında istenilen noktalara enerjiyi aktarır. Aktarılan enerjinin seviyesi, istenilen etkiye göre azalabilmekte ve yükselebilmektedir. Belirlenen enerji düzeyi ile uygulama bölgesinde iğneler aracılığı ile oluşturulan mikro kanalların iç bölgeleri de ısı enerjisi ile düşük ve orta düzeyde hasarlanır.

Altın İğne RF uygulamasında hedef, cilt yüzeyinde ve epidermis tabakalarında hasar oluşturulmadan radyo frekans enerjisi ile dermiste kollajen ve elastin üretimini tetikleyerek artırmaktır. Radyo frekans enerjisinin ciltte sıkılaşma ve toparlamaya yardımcı olduğu bilinmektedir.

Altın İğne RF uygulaması belirtilen bu rahatsızlık ve sorunlarda iyi sonuçlar almamıza yardımcı olur; akne ve sivilcelerin uygulaması, Akne lekeleri ve sivilce izleri uygulaması, gözeneklerin sıkılaştırılması, çatlak (stria) uygulaması, cilt yenileme ve kırışıklık uygulaması, boyun ve dekolte bölgesinin sıkılaşma ve toparlaması, kol ve bacaklarda meydana gelen sarkmaların uygulaması ve hiper hidrozis olarak bilinen aşırı terleme uygulamalarında kullanılabilir.

Altın İğne RF uygulamasının avantajlarından birisi de yaz aylarında da uygulama yapılabilmesidir. Uygulama sonrasında ciltte bir kızarma ve pullanma görünmez, sadece 3-4 saat sürecek ciltte bir pembeleşme oluşur. Uygulama cildin durumuna, elde edilmek istenen sonuca ve uygulamanın derinliğine göre değişmekle birlikte ayda bir seans uygulanmak koşulu ile toplamda 3 ile 4 seans uygulanabilmektedir.

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Daha Önce Sorulmuş Sorular

  • tülay ergüven
    merhabalar 45 yaşındayım. yüzümdeki elastikiyet ka... Devamı...
    • Doktor Cevabı
      Tülay hanım merhaba,iğneli rf uygulaması poliklini... Devamı...
Tüm Sorular

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55