Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Buz Başlıklı Diode Lazer Epilasyon

Buz Başlıklı Diode Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları içerisinde en yeni teknoloji olması ile ön plana çıkan Buz Başlıklı Diode lazer epilasyon en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. Yeni bir teknoloji olmasından dolayı etki oranı da oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Soğutucu sisteme sahip olmasından dolayı oldukça konforlu bir epilasyon uygulmasıdır.Seansa başlamadan önce kılları jiletle temizlemeniz gerekir. Ağda ve tüy dökücü krem asla kullanılmaması gerekir. Seans bittikten sonra 2 hafta içerisinde kıllar dökülmeye başlayacaktır.

Yüz Bölgesinde Etkili midir?

Buz Başlıklı Diode en açık tüylerde de etkili bir sisteme sahiptir. Bundan dolayı etkin bir şekilde kullanım sağlanılabilir.  Bu konuda uzman görüşünün alınarak işlem yapılması gerekir. Bu sayede fayda sağlanacaktır. Her mevsim bu sistemin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. Daha fazla alana etki etmesi de büyük bir avantaj sağlıyor. 

 

Seans Ne Kadar Sürüyor

Lazer epilasyon süresi tüm vücut için ortalama 35 dakikadır. Kısa süre içerisinde tüylerinizden kurtulabilir ve sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında yapılabilmesi de büyük önem taşıyor.  

Lazer epilasyonun özel soğutu başlığı sayesinde konforlu bir lazer epilasyon uygulaması gerçekleşir. Buz başlıklı diode lazer konforlu olmasından dolayı da günümüzde en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu uygulamanın avantajlarından yararlanmak isterseniz sektör içerisinde kurumsal hizmet sunan noktalar tercih edilmesi gerekir. Bunun için uzman desteği almanız gerekir. Dört mevsim boyunca bu sistemin özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Daha önce ele aldığımız Alexandrite Lazer Epilasyon yazısını okumanızı öneriyoruz. 

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55