Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Cilt Gençleştirme

Cildimiz günlük hayatımızda en fazla ön plana çıkan ve onu güzel göstermek için en fazla uğraşı verdiğimiz parçamızdır. Cildimizin güzelliği bizim güzelliğimizi, cildimizin yaşı bizim yaşımızı yansıtmaktadır. Onun daha genç ve daha pürüzsüz olması, kendimizi daha genç hissetmemize yardımcı olur. Onun daha ışıltılı, daha dikkat çekici olması, bizim kendimize güvenimizin artmasını sağlar.
Cildimizin daha sağlıklı, daha genç ve sorunsuz olmasını sağlamak için bizlere dermakozmetik uygulamaları, dermatolojik tedavi ve müdahaleler ve cerrahi müdahaleler yardımcı olmaktadır. Sorun ile ilgili konularda yıllardır çalışan Uzman Doktorların sorunun teşhisini ve tedavisini sağlaması, bizlerin sorunsuz bir iyileşme süreci ile başarılı sonuçları almamızda yardımı oldukça fazladır.


Cildimizin sorunlarının çözümü noktasında daha kısa iyileşme süreçlerini ve başarılı sonuçları barındıran yaklaşımlar bulunmaktadır. Gerek gelişen günümüz teknolojisi ile çalışan cihazlar, gerek yapılan araştırmalarla sonuç etkinliği kanıtlanmış kimyasal bileşenler ve bu bileşenleri içeren dermatolojik ürünler oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yaklaşımlara bağlı uygulamaları gözden geçirelim.


Orijinal adı ile Ultherapy, Ülkemizdeki adı ile Ulterapi Ameliyatsız Yüz Germe uygulaması, teknolojinin gelmiş olduğu son noktalardan birisidir. Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, sadece 1 seans uygulanan, 4 mevsim uygulanabilen ve uygulama sonrasında günlük hayatınıza devam edebildiğiniz bu uygulamada yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde Odaklı Ultrason Teknolojisini kullanarak cildinizin kaybetmiş olduğu sıkılaşmayı ve gençleşmeyi size geri kazandırmayı hedeflemektedir.

Dolgu ve botoks uygulamaları günümüzün en popüler uygulamalarından birisi olma özelliğini kazanmıştır. Yüzümüzün farklı sorunlarının daha az dikkat çekecek hale getirilmesinde veya yüzümüzün daha fazla dikkat çekmesini istediğimiz bölgelerinin oluşmasında bize yardımcı olmaktadırlar. Dolgu uygulamaları Yüz genelinde veya burun, dudak, çene veya göz çevresi gibi bölgelerde asimetri problemlerini ortadan kaldırma, dolgunluk kazandırma, doğal görünüm sağlama, cilde parlaklık ve ışıltı kazandırma gibi konularda yardımcı olurken botoks uygulamaları günlük hayatta yoğun olarak kullandığımız yüz kaslarımızın oluşturduğu mimik etkilerini sönümleme veya ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Botoks uygulamaları aynı zamanda da terleme sorunlarının dönemsel olarak azalmasında oldukça etkilidir.

İple Yüz Germe Uygulamaları, düşük seviyede ağrılı, basit ve güvenli bir uygulama olması, tekrar uygulanabilen ve iz bırakmayan bir yapıda olması, kısa sürede uygulanabilmesi, kollajen üretimini harekete geçirmesi, ince kırışıklıkları gideren ve genel yüz görünümünü daha doğal ve daha genç bir görünüme kavuşturması gibi nedenlerle tercih edilen uygulamalar arasında yerini almıştır.

Prp uygulaması, cildimizde oluşmasını istediğimiz canlanma ve yenilenme etkilerinin kendi vücudumuzun ürettiği bileşenler tarafından gerçekleştirilmesi esasına dayalı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yüz, boyun, dekolte bölgesi, eller, bacak içleri ve kollarda cilt gençleştirme, cildimizde oluşan çöküntülerinin giderilmesinde dermal dolgu olarak kullanılması, Akne skarlarının görünümünün düzeltilmesi, saç dökülmelerinde tek başına veya sorunlu bölgeye uygulanan diğer uygulamaların etkisini güçlendirme, cilt lekelerinin ve çatlakların görünürlüğünün azaltılması mümkün olabilmektedir.

Mezoterapi uygulamaları, uygulama yapılacak olan bölgeye göre farklı kombinasyonlarda hazırlanan kimyasal veya bitkisel ürün karışımlarının derinin altına küçük dozlarda ve çoklu iğne girişleri ile enjekte edilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Mezoterapi uygulamasında kullanılan vitamin, aminoasit, enzim ve mineraller gibi etken maddelerin karışımlarının dermiste sorunun olduğu bölgeye uygulanmaktadır. Mezoterapi uygulamaları ile Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama uygulamaları, saç dökülmesine ve saç derisinin güçlendirilmesine yönelik tedaviler, elastikiyet kaybının önlenmesi ve elastikiyetin artırılmasına yönelik tedaviler, sivilce ve sivilce lekelerinin tedavisine yönelik uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir.

Dermapen, cildimizde mevcut olan sorunların giderilmesine yardımcı olan yenilikçi bir uygulama prosedürünü temel uygulamalardan birisidir. Dermapen, cildimizde dikey mikro kanallar oluşturarak hem cilt altına istenen karışımların daha kolay bir şekilde iletilmesini, hem de oluşan bu kanalların cilt tarafından kapatılması esnasında gerçekleşecek iyileşmeyi aktive eden bir uygulamadır. Dermapen Uygulaması ile Aktif akne ve sivilceler ve bunların bıraktığı izler, cildimizde bulunan gözeneklerin sıkılaştırılması, Güneşin neden olduğu sorunlar, aşırı saç kaybı, Göz çevresinde oluşan morluklar ve torbalanmalar, boyun ve dekoltede oluşmuş olan hafif kırışıklık ve sarkmalar, Stria veya Çatlak olarak ifade edilen sorunlar, ciltteki kırışıklıklar, Siğiller ve ciltte oluşmuş olan yara görünümleri gibi sorunların azalması veya ortadan kaldırılması söz konusudur.

Kimyasal Peeling (soyma) işlemi, bir veya birden fazla kimyasal asit veya solüsyonun cilde uygulanması ve cildin yüzeyinde kontrollü bir hasar oluşturularak cildin altındaki sağlıklı derinin yüzeye çıkarılmasını hedefleyen bir tedavidir. Bu tedavi ile deriyi canlandırma ve gençleştirme, kırışıklıkların azaltılması, cilt yüzeyinde bulunan sivilce ve akne lekeleri gibi ciltte istenmeyen lekeleri giderme, cildin genel görünümünü iyileştirerek uygulanan kişiye daha sağlıklı, pürüzsüz ve daha nemli bir cilt kazandırma gibi etkilerin sağlanması asıl amaçtır.

Altın İğne RF (radyo frekans) Tedavisi, Dünya üzerinde uzun yıllardır farklı alanlarda tedavi amaçlı olarak kullanılan Radyo Frekans enerjisinin iğneler aracılığı ile deri altında kullanılarak istenilen sonucun kolaylıkla sağlandığı bir uygulamadır. Bu uygulamada hedef, cilt yüzeyinde ve epidermis tabakalarında herhangi bir hasar oluşturulmadan radyo frekans enerjisi ile dermiste kollajen ve elastin üretimini tetikleyerek artırmaktır. Radyo frekans enerjisinin ciltte sıkılaşma ve toparlamaya yardımcı olduğu bilinmektedir.

Cilt gençleştirme yöntemleri arasından yapacağınız seçimi rastgele yapmamanız sizin ve cildinizin sağlığı açısından oldukça önemlidir....

İple Yüz Germe uygulaması, zamanın etkisine bağlı olarak cildimizde oluşan deformasyon, kırışık ve sarkma etkilerinin giderilmesine yardımcı olan, cer...

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55