Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Dermapen

Dermapen

Dermapen, cildimizde mevcut olan sorunların giderilmesine yardımcı olan yöntemlerden biridir. Dermapen, cildimizde dikey mikro kanallar oluşturarak hem cilt altına istenen karışımların daha kolay bir şekilde iletilmesini, hem de oluşan bu kanalların cilt tarafından kapatılması esnasında gerçekleşecek iyileşmeyi aktive eden bir uygulamadır.

Uygulamada, sorunun çözümüne yönelik bir şekilde düşük veya orta seviyede cilt yüzeyinde hasar oluşması sağlanarak, oluşan bu hasar sonucunda cildin kendisini yenilemesi ve sorunları ortadan kaldırması hedeflenir. Oluşturulan düşük ve orta seviyede hasarlar ile birlikte oluşan mikro kanallar aracılığı ile uygulama bölgesinin iyileşmesine yardımcı olacak vitamin, aminoasit, enzim gibi etken maddelerden oluşan kokteyllerin deri altına nüfuzu kolaylaştırılır.

Dermapen uygulamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Aktif akne ve sivilceler ve bunların bıraktığı izler, cildimizde bulunan gözeneklerin sıkılaştırılması, Güneşin neden olduğu sorunlar, aşırı saç kaybı, göz çevresinde oluşan morluklar ve torbalanmalar, boyun ve dekoltede oluşmuş olan hafif kırışıklık ve sarkmalar, stria veya çatlak olarak ifade edilen sorunlar, ciltteki kırışıklıklar, Siğiller ve ciltte oluşmuş olan yara görünümleri.

Dermapen uygulamasında uygulama bölgesinde oluşturulan hasar ile birlikte kollajen üretimi ve cildin hyalüronik asit üretimi tetiklenmiş olur. Uygulama sonrasında iyileşme süreci oldukça hızlı olması nedeni ile tercih edilen uygulamalardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır.

Dermapen uygulamaları tedavi edilmek istenen soruna ve uygulanan bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 1-2 hafta ara ile toplamda 2 ile 6 seans arasında gerçekleştirilen uygulamalardır. Elde edilen sonuçlara göre yaklaşık 3 ile 4 ayda bir tekrarlanmaları, sonuçların kalıcılığının artırılması açısından tavsiye edilmektedir.

Dermapen Ankara 'da son zamanlarda en çok aranan uygulamalardandır kalıcı bir şekilde cildinzide bulunan izlerden ve lekelerden kurtulmak için iletişme geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan telefon numaramıza ulaşıp randevu ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Dermapen uygulaması, cildimizde bulunan sorunlardan büyük çoğunluğu üzerinde etkili bir uygulamadır.

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Daha Önce Sorulmuş Sorular

 • Nilufer capraz
  Iyi gunler, 28 yadindayim sivilcelerim ve izlerim ... Devamı...
  • Doktor Cevabı
   Merhaba Nilüfer hanım, konu ile alakalı tarafınıza... Devamı...
 • Gülseren
  56 yaşındayım. Dermapen yaptırmak istiyorum. Fiyat... Devamı...
  • Doktor Cevabı
   Merhaba Gülseren Hanım, konu ile alakalı tarafınız... Devamı...
 • zeynep mirza
  Merhaba, cildimde çok derin olmayan alerji sonrası... Devamı...
  • Doktor Cevabı
   Merhaba Zeynep hanım öncelikle geçmiş olsun polikl... Devamı...
Tüm Sorular

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55