Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon günümüzde en çok kullanılan etkili yöntemlerden biridir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak istediğinizde bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir yan etki oluşmadan güvenilir bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptıracağınız zaman ilgili kurumun profesyonel bir şekilde hizmet vermesi gerekir. Gerekli olan hijyen şartlarının sağlanması sayesinde olumlu sonuç elde edebilir ve başarı sağlayabilirsiniz. Lazer teknolojisi sayesinde vücudun herhangi bir noktasına işlem yapılabilmektedir. Diode Lazer diğer türlerine göre daha derine inerek uygulama yapabilmektedir. Bu sayede başarı oranı daha da üst seviyelere taşınabilmektedir. En derinde bulunan kıl köklerine kadar erişim sağlanabilir. Bu lazerin en önemli avantajları sert deride bile etki göstermesidir. Özellikle sırt bölümündeki kıllara uygulanması daha kolay bir yöntem olarak karşınıza çıkar.

Diode Lazerin Avantajları Nelerdir

İnce tüylerde maksimum verim sağlanması ile ön planda yer alır. Yüz, kol sırt ve omuz bölgesine kolayca uygulanabilir. Kalın tüylerde etkili olması sayesinde birkaç seans uygulaması ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Koyu cilt tipine sahip olanlar da bu yöntemi tercih ederek hizmet alabilirler. Kalın kıllarda etkili olmasından dolayı günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelir.

Diode Lazer Epilasyon Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Lazer epilasyon yapılmadan önce bilinmesi gereken ilk ayrıntı bronz olmamanızdır. Bu sayede etkili bir şekilde kullanım sağlanabilir. Epilasyon öncesi kılların herhangi bir şekilde alınmaması gerekir. Özellikle de cımbız ve benzeri aletler ile alım yapılmamalıdır. Kıl köklerin sağlam olması epilasyon öncesi önem taşır. Lazer ile köklere işlem yapılarak fayda sağlanması amaçlanır.

Kaç Seans Uygulanır

Etkili bir sonuç elde edilmesi için en az 6 seans uygulanması gerekir. Bu seanslarda yapılacak olan işlemler sayesinde tüylerinizde kurtulabilirsiniz. Yüz bölgesine uygulanacak ise bir aylık aralıklar ile uygulanması yeterli olacaktır. Vücut bölgelerinde ise bu aralık iki aya kadar çıkabilmektedir. İşlem yapıldıktan sonra kıllar kendiliğinden dökülmeye başlayacaktır. Bu dökülme kadın ve erkekler de aynı şekilde olur. İlk seans da uygulamadan sonra kıllarda herhangi bir değişme olmayabilir. Bunda endişe edecek herhangi bir durum yoktur. Diğer seanslar sonrası uygulamanın faydalı olduğunu görebileceksiniz.

Hangi Bölgelere Uygulanır

Diode lazer epilasyon işlemi tüm vücut için uygulanabiliyor. Kol, bacak, genital, koltuk altı, sırt, göğüz gibi yerlere kolaylıkla uygulanabilmektedir. İnce ve kalın kıllarda oldukça etkili bir çözüm yöntemi olarak karşınıza çıkacaktır. Bu yöntem diğer yöntemlere göre daha etkilidir. Bundan dolayı öncelikli olarak tercih edebilirsiniz. Hızlı lazer atışları sayesinde başarı elde edilmektedir. Herhangi bir şekilde yan etkisinin bulunmaması da ayrı bir avantaj taşımaktadır. 810 nm dalga boyunda uygulanan lazerler tüm vücutlar için uygunluk taşır. Erkekler için de özellikle sırt bölgesi için etkili bir yöntem olarak karşınıza çıkıyor.

Lazer Epilasyonda klinik Seçiminin Önemi

Lazer epilasyon yapılacağı zaman kurum seçimine önem verilmesi gerekir. Çünkü uygulanacak olan işlem uzmanlık gerektirir. Bundan dolayı güvenilir ve kurumsal hizmet sunan noktalar tercih edilmelidir. Bu sayede istenen başarı da elde edilebilir. Diode lazer işlemi 6 seans da uygulanır. Belirli aralıklar ile uygulanan bu yöntem ile kalın tüylerden de kurtulabilirsiniz. Özellikle erkeklerde sırt bölgesinde de oldukça etkilidir. Bundan dolayı hem ince hem de kalın tüylerinizde kaliteli bir sonuç ile kurtulmak isterseniz tercih edebilirsiniz. Günümüzde de oldukça fazla tercih edilen bu yöntem sayesinde maksimum fayda elde edebilirsiniz.

 daha önce ele aldığımız  Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler yazısını okumanızı öneriyoruz. 

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55