Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Dövme Silme İşlemi Kimlere Uygulanmaz?

Dövme Silme İşlemi Kimlere Uygulanmaz?

Dövme, özel iğneler ile uygulanan ve bu özel iğneler sayesinde derinin altına renk verilerek yapılan bir işlemdir.  Vücudun birçok bölgesine uygulanan dövme yöntemi aynı zamanda kaşlara ve dudaklara da uygulanmaktadır. Dövme işlemi renkli veya siyah renk yapılabilmektedir.

Birçok kişi bir hevesle yaptırdığı dövmelerden, daha sonra sıkılmakta veya sosyal durumlarının değişmesi nedeniyle dövmelerinden vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Bu sosyal durumların arasında iş hayatı ve özel hayat etkili olmaktadır. Bunun gibi sosyal hayatta yaşadığı sorunlar veya dövmelerinden sıkılmaları nedeniyle kişiler, dövmelerini sildirmek istemektedir.  

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte dövme silme işleminde birçok farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemler arasında en etkili olanlardan birisi de lazer ile dövme silme yöntemidir. Lazer ile dövme silme işlemi son zamanlar da birçok kişi tarafından tercih edilen yöntemlerden biridir. Lazer ile dövme silme işlemi, siyah ve renkli dövmeler de uygulanabildiği gibi boyut olarak büyük ve küçük olan dövmelerde de uygulanabilmektedir.

Lazer ile dövme silme işlemi yapılmadan önce dövmenin boyutuna, rengine, ne zaman yapıldığına bakılmaktadır. Yapılan kontrollerden sonra seans sayısı ve dövmenin ne kadar sürede silineceği doktor tarafından belirlenmektedir. Ancak bazı özel durumlar da dövme silme işlemi yapılamamaktadır. Lazer ile dövme silme işlemi hamilelere, uygulama yapılan bölgede deri hastalığı olanlara uygulanmamaktadır.  Bundan dolayı dövme silme işlemi yapmadan önce doktorunuza danışmanız ve lazer ile dövme silme işleminin size uygun olup olmadığını sormanız gerekmektedir.

 

Lazerle dövme silme hakkında daha fazla bilgi için;

Lazerle Dövme Sildirme Ne Kadar Etkili? yazımızı okuyabilirsiniz.

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55