Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Gözaltı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu, gözümüzün çevresinde bulunan cildin yeniden yapılandırılmasını sağlamayı hedefleyen dolgu uygulamasıdır. Uygulamada oluşmuş olan göz altı torbalarının görünümün azaltılması ve bu bölgedeki cildin ışığı yansıtabilme yeteneğinin geri kazandırılması dışında gözün etrafında bulunan ince kırışıklıkların ve kaz ayağı çizgileri olarak nitelendirilen gözlerimizin kenarında yer alan birbirine bağlı üç çizgi halindeki kırışıklıkların doldurulması işlemi de gerçekleştirilebilir. Göz altı torbalanmaları, şişlik ve morluk problemlerinin bu uygulama ile birlikte sorun olmaktan çıktığını söylememiz mümkündür.

Göz altı ışık dolgusu için kullanılan dolgu malzemesi, dudak bölgesi ve yüzün diğer bölgelerinde kullanılan dolgu malzemesinden farklı bir yapıya sahiptir. Vücudumuzun ürettiği doğal bir madde olan hyalüronik asitin yanı sıra, yapılandırma kompleksi olarak adlandırılan ve içeriğinde 8 farklı amino asiti, 3 farklı antioksidanı, mineral ve vitaminleri içerir. Bu özel karışımı içeren dolgu malzemesi sayesinde göz çevresinde bulunan cildin nemlenmesi ve onarılması sağlanır.

Göz altı Işık Dolgusu, yaklaşık 3 hafta aralıklar ile 2-3 seans uygulanan bir tedavidir. Uygulamanın sonuçları, ilk uygulamadan sonra belirgin hale gelmektedir. Uygulamanın kalıcılığı, uygulamanın bitiminden itibaren yaklaşık 6 ile 12 ay arasındadır ve tekrarlanan uygulamaların kalıcılığın süresini artmasında önemli bir etken olduğu bilinmektedir.

Göz altı ışık dolgusu uygulamaları da, göz altında oluşan şişlik ve morlukların azaltılması veya ortadan kaldırılmasında yardımcı olmaktadır....

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55