Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

İple Yüz Germe

İple Yüz Germe

İple Yüz Germe uygulaması, cilltte oluşan deformasyon, kırışık ve sarkma etkilerinin giderilmesine yardımcı olan ve günümüzde tercih edilen ameliyatsız yüz germe uygulamalarından biridir.

Daha çok yanak ve çene görünümün iyileştirmesi için kullanılan ve farklı isimlerle adlandırılan iple yüz germe işleminde, cilt altına farklı yönlerde etki sağlayacak şekilde yerleştirilen ve vücut tarafından eritilebilen, yan etkisi bulunmayan  materyallerden oluşan ipliklerin cildimizde bir gerilme sağlaması hedeflenir. İpleri yerleştirme işlemi ince kanüller aracılığı ile gerçekleştirilir. Germe işlemi esnasında kullanılan iplikler düz, kılçıklı ve konili bir yapıdadır ve bu iplikler aracılığı ile yüzümüz cilt altından askıya alınır. Uygulama öncesi lokal anestetik kremler uygulama sırasında oluşabilecek ağrıları engellemek amacıyla kullanılır.İple Yüz Germe işleminin tercih edilme sebebi düşük seviyede ağrı ve tekrar uygulama imkanının olması aynı zamanda tek uygulama ile kollajen üretimini harekete geçirmesi olarak düşünülebilir.

İple yüz germe uygulamasının etkisi, uygulama ile birlikte başlamış olur. Bu etki uygulanan ipliklerin dokulara destek olması ve uygulanan bölgelerdeki kollajen ve bağ doku araçlarını etkinleştirip yenileme sürecini başlatmasıdır. Uygulamanın sonuçları yaklaşık bir aylık bir süre sonunda gözlemlenmeye başlar ve ilerleyen aylarda gözlemlenen sonuçlar günden güne daha iyi olur.  İple yüz germe işleminin kalıcılığı 20 ay ve üzerinde bir sürede olması beklenir. Uygulanan ipliklerin erimesi yaklaşık 10 ay içerisinde tamamlanır.

 Daha önce ele aldığımız cilt gençleştetirme uygulamalarını okumak için tıklayınız. 

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55