Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Lazer Epilasyon Cilt Tipim İçin Uygun Mu?

 Lazer Epilasyon Cilt Tipim İçin Uygun Mu?

Lazer epilasyon, vücudunuzun herhangi bir bölgesinde yer alan kıl köklerinin lazer ışınları ile yok edilesi yöntemidir. Lazer epilasyon ile kılların yok edilmesi yöntemi uzun bir süreden beri kullanılmakta ve günümüzde lazer epilasyon yöntemi gelişerek devam etmektedir.

Lazer epilasyon uygulamasında; lazer epilasyon uygulama süresi, lazer epilasyonun cilt için uyumlu olup olmaması, lazer epilasyonun kaç seans süreceği gibi konular kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. 

Kişinin, lazer epilasyon uygulamasının cilt tipine uygun olup olmadığını belirlemeden önce, lazer epilasyon yaptırmaması gerekmektedir. Lazer epilasyonun cilt tipinize uygun olup olmadığını belirleyebilmeniz için sizlere birkaç ipucu verebiliriz.

Lazer epilasyon bazı kişilerde, seans süresi bakımından, farklılık gösterebilir. Örneğin, açık tenli ve koyu renk kıl tipine sahip olan kişilerde lazer epilasyon uygulaması daha hızlı sonuç verebilir. Fakat, koyu tenli ve açık renk kıl tipine sahip kişilerde lazer epilasyon seansları daha uzun sürebilir.

Lazer epilasyonun cilt tipinize uyumlu olup olmadığını öğrenmenin en etkin yolu dermatoloğunuz ile görüşmenizdir. Dermatoloğunuz, cilt tipiniz ile ilgili gerekli incelemeleri ve testleri yaptıktan sonra, lazer epilasyonun cildinize uygun olup olmadığının en doğru kararını verecek kişidir.

 

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55