Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon uygulaması son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan ve her geçen gün daha da geliştirilen bir teknolojidir. Birçok kadın veya erkek lazer epilasyon tedavisi ile istenmeyen kıllarından kurtulmakta ve lazer epilasyon uygulaması sayesinde günlük hayatında kolaylık yaşamaktadır.

Lazer epilasyon uygulamalarında, lazer epilasyon teknikleri dışında en çok merak edilen konular arasında, lazer epilasyon fiyatlarının ne kadar olduğu veya lazer epilasyon uygulamasında hangi bölgeye ne kadar ücretlendirme uygulandığıdır. Lazer epilasyon uygulamaları kişiden kişiye değişirken, lazer epilasyon fiyatları da kişinin cilt yapısına göre, lazer epilasyonu tüm vücuda mı yoksa belli bir bölgeye mi uygulayacağı, kişiye uygulanan lazer epilasyon seanslarının süresinin uzunluğu veya kısalığına göre değişme göstermektedir.

Lazer epilasyon ücretleri konusunda net bilgi alabilmeniz için lazer epilasyonun, vücudunuz da hangi bölgeye uygulanması gerektiğine karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon fiyatları vücudunuzda yer alan bölgelere göre farklılık göstermektedir. Örneğin, lazer epilasyon da kol bölgesi için ayrı bacak bölgesi için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Yani, kol bölgesi için uygulanan lazer epilasyon fiyatları tam kol bölgesi veya yarım kol bölgesi olarak da değişiklik göstermektedir. Lazer epilasyon fiyatları hakkın da en net bilgiyi alabilmek için polikliniğimiz ile iletişime geçebilir veya polikliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Daha Önce Sorulmuş Sorular

 • 2 koluma ellerden omuzlara kadar lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim
  • Doktor Cevabı
   Ferhatcan Bey merhaba bölgeyi görmeden fiyat bilgisi veremiyoruz. 03124650565 numaradan randevu alıp daha ayrıntılı bilgiyi kliniğimize gelerek alabilirsiniz.
 • Ben epilasyon yaptırmak istiyorum ama ücret hakkında bilgi almak istiyorum. Yapılacak bölgeler sırt göğüs ve kollar.
  • Doktor Cevabı
   Merhaba Burak bey öncelikli olarak sizin kıl yapınızı incelememiz gerekir sizin için hangi cihaz uygun(alexandrıte,ndyag,dıode ve ütüleme lazer)olur bunu belirleyebilmek adına dilerseniz 0312 465 05 65 numaralı telefondan arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.İyi günler dilerim.
Tüm Sorular

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2016 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55