Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Epilasyon kadın ve erkekler tarafından tercih edilen ve istenmeyen tüylerden kurtulmaya yarayan etkili bir yöntemdir. Tüylerin tamamen yok edilmesinde başarı gösteren bu yöntemden güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz. Lazer epilasyon en yeni teknoloji yardımı ile yapılıyor. Günümüzde sıklıkla tercih edilen bu yöntem sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken tek nokta ise kurum seçiminde ayrıntılardır. Profesyonel bir kurumdan destek almak sağlıklı sonuca ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca hijyen şartlarına dikkat edilerek yapılan bir çalışma daha da etkili olacaktır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için belirli bir seans gitmeniz gerekiyor. Bu seans sonucunda istemediğiniz tüylerden kurtulabilirsiniz.


Lazer Epilasyon Uzmanlık Gerektirir

 

 


Lazer epilasyon yapımı uzmanlık gerektiren bir durumdur. Bundan dolayı seçilecek olan kurumun hizmet içeriği mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Bu sayede başarı elde edebilirsiniz. Ayrıca uzman kişinin sizi doğru bir şekilde yönlendirmesi istenmeyen tüylerden kurtulmanıza daha hızlı yardımcı olacaktır.
Hangi Bölgelere Epilasyon Uygulanır
Vücudun belirli noktalarına uygulanan bu yöntem oldukça sağlıklı sonuçlar verir. Kadınlarda koltuk altına rahatlıkla uygulanabilmektedir. Belirli bir seans sonrası burada oluşan tüylerden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyonun herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Koltuk altı en iyi sonuç veren noktalardan birisi olarak karşınıza çıkacaktır. Genital bölge için yani bikini bölgesi için de epilasyon uygulanabilmektedir. Etkili bir sonuç için en yeni donanıma sahip makineler ile yapılması gerekir. En çok tercih edilen bacaklar için de epilasyon yapılabilmektedir. Epilasyon işlemi sonrası bacaklarınız daha pürüzsüz olacaktır. Bundan dolayı bu yöntemi tercih ederek bacaklarınızda bulunan tüylerden kısa süre de kurtulabilirsiniz.
Yüz epilasyonu da yapılmaktadır. Bu bölge en zoru olduğundan uzman kişi tarafından titizlikle yapılması gerekir. Gerekli seans belirlendikten sonra düzenli olarak uygulanması sonucunda sağlıklı bir sonuç elde edilebilir.


Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır

 

 


Kıl oluşumunu tamamlamış olan erkek veya kadına lazer epilasyonu uygulanabilir. Uygulamanın sağlık açısından bir zararı bulunmamaktadır. Sadece kişinin lazere karşı herhangi bir şekilde alerjisi ve rahatsızlığının bulunmaması gerekir.
Lazer Operasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
Lazer operasyonu tamamlandıktan sonra size tavsiye edilen yöntemlerin uygulanması gerekir. Bu sayede daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz. Rahatlatıcı ve onarıcı kremler kullanmanız tavsiye edilecektir. Düzenli olarak kullandığınızda cildiniz daha net olacaktır. Bundan dolayı ihmal etmemeniz gerekir. İlgili işlem yapıldıktan sonra solaryuma girilmemesi gerekir. Aşırı derece de sıcağa maruz kalmamanı da gerekir. Bu ayrıntılara dikkat ettiğinizde başarı oranı daha da yükselecektir
Günümüzde lazer epilasyon herkes tarafından tercih edilerek kullanılan bir yöntemdir. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Seçilen kurumun profesyonel yapıda olmasına ve kurumsal hizmet sunmasına mutlaka özen gösterin.

 

Daha önce ele aldığımız yazısını  Lazer Epilasyon okumanızı öneriyoruz 

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55