Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak için etkili olan yöntemlerden biridir. Günümüzde birçok kişi lazer epilasyon yöntemini kullanarak, günlük hayatında kolaylık sağlamaktadır. Lazer epilasyon hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanılan bir yöntemdir. 

Son zamanlarda en çok merak edilen konular arasında; lazer epilasyonun vücudumuzda hangi bölgelere uygulanması gerektiği ve vücudumuzdaki bazı bölgelere uygulanan lazer epilasyonun zararlarının olup olmadığıdır? Geliştirilen teknolojiler ile birlikte lazer epilasyon vücudun birçok bölgesine uygulanmaktadır. Yüz, boyun, ense, göbek, kalça, koltuk altı, bacak, sırt, bel, omuzlar, bikini bölgesi gibi vücudumuzda bulunan birçok bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir.  

Lazer epilasyonun doktor kontrolünde uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğini unutmamamız gerekmektedir. Güvenilir olmayan kişiler, kurumlar veya cihazlar ile yaptırdığınız her uygulamanın sizin için sakıncalı olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Doktor kontrolünde yapılmayan ve alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılan lazer epilasyonlar, kişinin vücudunda istenmeyen reaksiyonlara ve sonuçlara neden olabilir. Bundan dolayı lazer epilasyon yaptırmadan önce kişilerin ve kurumların alanında uzman olup olmadığını araştırmanız gerekmektedir.

Lazer epilasyon ile ilgili daha geniş bilgi almak için Ankara Tunalı Hilmi'de yer alan kliniğimizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Lazer epilasyon konusunda daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilmek için lazer epilasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2018 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55