Kapat

Biz Sizi Arayalım!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Mail

Mesajınız

Mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi, 1952 yılından bugüne kadar devam eden bir medikal estetik tedavisidir. Mezoterapide, uygulama yapılacak olan bölgeye göre farklı kombinasyonlarda hazırlanan kimyasal veya bitkisel ürün karışımlarının derinin altına küçük dozlarda ve çoklu iğne girişleri ile enjekte edilmesi esastır.
Uygulama alanları oldukça fazla olan Mezoterapi uygulamasında en çok gerçekleştirilen selülit tedavisi, bölgesel zayıflama uygulamaları, saç dökülmesine ve saç derisinin güçlendirilmesine yönelik uygulamalar olduğunu söyleyebiliriz.

 

Mezoterapi Etkisi ?

 


Mezoterapi uygulamasında kullanılan vitamin, aminoasit, enzim ve mineraller gibi etken maddelerin karışımlarının dermiste sorunun olduğu bölgeye uygulandığı ve düşük miktarlarda enjekte edildiği için, bütün vücuda yayılmadan ve çok daha az miktarlarda kullanılması sağlanır. Bu sayede, kullanılan etken maddelerin etki gücü artarken bu etken maddelerden kaynaklanabilecek yan etki olasılığı da azalabilir.

Mezoterapi Kaç Seans ?

 Mezoterapi uygulamaları uygulamaya ve uygulanan bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 1-2 hafta ara ile toplamda 2 ile 8 seans arasında gerçekleştirilen uygulamalardır. Elde edilen sonuçlara göre yaklaşık 6 ayda bir tekrarlanırsa, sonuçların kalıcılık süreleri uzayabilir.

 

 

 

 

Mezoterapi ile gerçekleştirilen uygulamalar, selülit azaltma, bölgesel zayıflama uygulamaları, saç derisinin güçlendirilmesine yönelik uygulamalardır....

Mezoterapi zayıflama uygulamasında kullanılan etken maddeler genel olarak vitamin, aminoasit, enzim ve mineraller gibi etken maddelerdir.

Bize Sorun

Konu ile ilgili sorularınızı buradan sorabılırsınız...

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail adresiniz

Soru Başlığınız

Sorunuz

Çalışma Saatlerimiz

Hizmet verdiğimiz saatler

09:00 - 19.00

© 2016 Dr.Derm Right Reserved

Sosyal Medya'da Biz

Hemen Ara Neredeyiz

Neredeyiz ?

Tunalı Hilmi Cad. 111/6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara

0(312) 465 05 65

0(537) 778 47 55