Burun Düşüklüğü Botoksu

Burun Düşüklüğü Botoksu

Burun düşüklüğü botoksu genellikle burnunun ucunda düşüklük olan ve bu şikâyetin giderilmesi amacıyla uygulanan ameliyatsız bir botoks yöntemidir.

Burun düşüklüğü botoksu son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiş ve birçok kişi tarafından uygulanan bir yöntem olmuştur. Çünkü; gelişen teknolojik imkanlarla küçük bir dokunuşla güzelliğinizin önündeki engeller artık kolaylıkla kaldırılabilmektedir.

Burun Düşüklüğü Botoksu Nedir?

Yüz ile uyumlu bir burun dendiğinde akla her ne kadar ilk etapta burun estetiği ameliyatı gelse de günümüz ilerleyen uygulamalar sayesinde artık ameliyata gerek duymadan da küçük bir dokunuşla burnu yüz ile uyumlu hale getirebiliyor ve adeta eskilerin de dediği gibi hokka gibi bir burun elde edebiliyoruz.

Pek çok alanda güvenle kullandığımız uygulamalardan biri olan botoks uygulaması ile günümüzde, burun düşüklüğünü çözebiliyor kişiye ihtiyaç duyduğu yüz ile uyumlu ve tabii ki dik bir burun görünümü kazandırabiliyoruz.

Klinik ortamda çok kısa sürede uygulanabilen ve herhangi bir iyileşme süresi gerektirmeyen burun düşüklüğü için yapılan botoks uygulaması maalesef pek çok botoks uygulamasında olduğu gibi kalıcı bir işlem değildir. Ortalama 4 ila 6 ay kalıcılığı bulunan burun düşüklüğü botoks uygulamasında, yapılan işlemin etkisinin devamı isteniyorsa uygulama, mutlaka belirli aralıklarla yenilenmelidir.

Online

Teklif

İsteyin

Botoksla Burun Ucu Nasıl Kaldırılır?

Neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir uygulama olan burun düşüklüğü botoksu uygulaması bir öğle arasında dahi yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Konforlu olması ve bilinen bir yan etkisi bulunmaması nedeniyle pek çok diğer dolgu ve botoks işlemi ile konforlu şekilde yapılabilen burun düşüklüğü botoksu işlemi ile siz de hayalini kurduğunuz dik burun görünümüne kavuşabilirsiniz.

Burun düşüklüğü botoksu ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevunuzu oluşturmak için iletişim numaralarımızdan kliniğimize her zaman ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Unutmayın! Yüzümüzün tam ortasında bulunması ve akabinde yapılacak en ufak işlemle ifademizi değiştirebilmesi nedeniyle burun, hassas müdahale ve tabii ki uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu nedenle basit bir botoks işlemi gibi görünse de mutlaka bu alanda tecrübeli, işin ehli ve burnun anatomisine hâkim biri tarafından burun düşüklüğü için botoks işlemi yapılmalıdır.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin