Dudak Üstü Çizgi Botoksu

Dudak Üstü Çizgi Botoks

Dudak üstü çizgi botoks uygulaması zaman, sigara gibi alışkanlıklar, yüz bölgesinde oluşan mimikler gibi sebeplerle ortaya çıkan ve kişiye daha yaşlı, yorgun bir ifade veren dudak üstü çizgilerin giderilmesi amacıyla yapılan bir tedavidir.

Dudak üstü çizgi botoks tedavisi ameliyatsız bir tedavi olmakla birlikte, dudak çevresinde oluşan ince çizilerin giderilmesinde oldukça sık tercih edilen etkili bir yöntemdir.

Dudak üstü çizgilere müdahale edilmediği takdirde cildimizdeki tüm kırışıklıklarda olduğu gibi bu alandaki kırışıklıklar da derinleşir ve bizi olduğumuzdan çok daha yaşlı gösterir.

Dudak Üstü Çizgi Botoks Nedir?

Konuşurken dudaklarını tam olarak kullanan ve sıklıkla sigara içen kadın ve erkeklerde karşılaştığımız dudak üstü çizgiler, müdahale edilmediği takdirde derinleşerek yüzün estetik görünümünü bozabilir. Bıyık bölgesi dediğimiz bölgede dudaklara dik gelecek şekilde ortaya çıkan bu çizgilerden konforlu ve güvenilir bir botoks işlemi ile kurtulmak mümkündür.

Klinik ortamda yapılan ve oldukça pratik bir işlem olan dudak üstü çizgilere yapılan botoks işleminde, uygulayıcının doğru seçilmesi önemlidir. Bu bölgedeki botoks uygulaması oldukça hassas dokunuş gerektirir. Bu nedenle işinin ehli, bu alanda tecrübeli bir uzman tarafından yapılması önemlidir. Botoks uygulamasında alanın küçük olması ve deformasyonun minimal olması nedeni ile çok az miktarda botoks uygulanır. Ancak uygulanacak botoks noktaları iyi seçilmelidir aksi halde dudakların hareketi engellenebilir; dahası kişi dudaklarına hâkim olamayabilir bu da oldukça olumsuz bir durumu ortaya çıkarabilir.

Online

Teklif

İsteyin

Dudak Üstü Botoksu Ankara

Uzun yıllardır yüzün ve vücudun pek çok yerinde güvenle kullanılan botoks uygulaması, dudak üstü çizgilere de güvenle uygulanabilmektedir. Bu işlemin gerek uzun gerekse kısa vadede bilinen ağır bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dudak üstü çizgilere botoks uygulaması kalıcı bir uygulama değildir. Tıpkı diğer botoks işlemlerinde olduğu gibi kalıcılığı ortalama 4 ila 6 aydır. Bu nedenle eğer etkinin devam etmesi isteniyorsa bu süreler sonunda botoks işlemi mutlaka yenilenmelidir.

Güzel yaş almak için bütünsel yaklaşım gerekir bu nedenle dudak üstünde oluşan çizgiler asla ihmal edilmemelidir. Dudak üstü çizgilere uygulanan botoks işlemi herhangi bir iyileşme süreci gerektirmez. Uygulama sonrası çok rahat bir şekilde sosyal hayata dönülebilir.

Yapılan botoks işleminin nihai etkileri ortalama 4 ila 6 gün içerisinde kendini göstermeye başlamaktadır.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin