Gülüş Estetiği Botoksu

Gülüş Estetiği Botoksu

Gülüş estetiği botoksu veya bilinen diğer adıyla Gummy Smile, kişinin gülümsemesine olanak veren kasların fazla kasılmasının önlenmesi ile tedavi edilebilir ve bu tedavide genel olarak botoks kullanılmaktadır.

Gülüş estetiği botoksu uygulamasıyla yüz hatlarınıza daha uyumlu, sizi daha iyi ve özgüvenli hissettirecek bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ameliyat veya operasyon geçirmenize gerek kalmadan güzel bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Gülüş estetiği uygulaması sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebildiğiniz oldukça konforlu ve yüz güldüren sonuçlar aldığımız kişinin günlük rutinlerini aksatmayan güvenilir ve etkin bir uygulamadır.

Gülüş Estetiği Botoksu Nedir?

Güzel bir gülüş gerek sosyal hayatımızda gerekse özel hayatımızda önemli bir yer tutar. Güzel bir gülüşün olmazsa olmazı ise gülüşü oluşturan unsurların kendi içerisinde bütünsel bir estetiğe sahip olmalarıdır.

Kişinin yüz anatomisi ile uyumlu ve dengeli ağız yapısı, güzel bir gülüşün en önemli anahtarlarından biri olarak kabul edilebilir. Ancak herkeste maalesef bu dengeli yapı doğuştan bulunmayabilir. Bu tür durumlarda gummy smile olarak da bilinen gülüş estetiği botoksu ile siz de güzel ve estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Gülüş estetiği botoks işleminin kalıcılığı da ortalama 4 ila 6 ay arasında değişiklik göstermektedir. Bu sürenin tamamlanmasının ardından kişi eğer etkilerin devam etmesini istiyor ve yeni gülüşünü korumayı arzuluyorsa gülüş estetiği işlemini yenilemesi gerekir.

Online

Teklif

İsteyin

Gülüş Estetiği Botoks Uygulaması Nasıl Yapılır?

Gummy smile veya bir diğer adıyla gülüş estetiği botoksunda, gülüşü direkt etkileyen kasların aşırı reaksiyonunu azaltmak için botulinum toksin yani botoks kullanılır. Belirlenen noktalara ince uçlu iğneler kullanılarak yapılan botoks işleminde botoks yapılacak noktalar kişinin ihtiyaçları doğrultusunda 4 bazen de 5 ayrı nokta olacak şekilde belirlenir.

Tıpkı diğer botoks uygulamalarında olduğu gibi gummy smile ve gülüş estetiği botoksunda da seansın rahat ve acısız geçmesi için uygulama alanına anestezik krem sürülerek kişinin rahat bir uygulama geçirilmesi sağlanır. Akabinde nazolabial çizgi üzerinde belirlenen noktalara botoks enjeksiyonları uygulanır. Bu enjeksiyon işlemi ortalama 5 ila 10 dakika arasında sürmektedir. Yani, gummy smile estetiği aslında oldukça kısa ve pratik bir uygulamadır.

Siz de güzel gülüşlere sahip olmak için bugün gülüş estetiği botoksu uygulaması için hemen randevunuzu alın!

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin