Jalupro gençlik serumu nedir? Diye merak edenler için, Jalupro gençlik serumu olarak da bilinen bu özel içerik hakkında detaylı bir yazı hazırladık.

Peki Jalupro Gençlik Serumu Nedir? Cildin yaşlanmaya, strese veya güneşin zararlı ışınlarına maruz kalması sonucunda kaybettiği canlılığını geri kazandırmak için uygulanan bir yöntemdir, diyebiliriz.

Jalupro Gençlik Serumu Nedir?Gençlik Aşısı Jalupro Gençlik Serumu Nedir?

İnsan cildinde belli bir oranda su ve nem bulunur. Fakat zamana bağlı olarak yaş alma, stres, güneş ışınlarının zararlı etkileri veya yapısal sebeplere bağlı olarak ciltteki nem oranında azalma veya tamamen kaybolma görülebilmektedir. Cilt, nemini kaybettiğinde doğal yapısında bazı deformasyonlar görülebilir ve elastikiyetini kaybedebilir. Bu da ciltte kollajen ve elastik liflerde azalma gibi bir dizi probleme yol açabilmektedir. Sonuç olarak da cilt, genç görünümünü, canlılığını ve parlak görüntüsünü kaybederek incelebilir, kırışıklıklar ortaya çıkabilir.

Jalupro gençlik serumu cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak için kullanılan ve içeriğinde hyuluronik asit ve aminoasit bulunan bir yöntemdir. Yüzün nemini geri kazandırarak ince kırışıklıkları ortadan kaldırılmasına yardımcı olan ve yüze genç, canlı ve parlak bir hale gelmesine destek olan Jalupro gençlik aşısı oldukça başarılı sonuçların alınabildiği bir cilt yenileme uygulamasıdır.

Jalupro Gençlik Serumu Nasıl Uygulanır?

Gençlik aşısının içeriği, vücudumuzda doğal olarak bulunan ve zamanla birlikte azalan hyalüronik asitten oluşmaktadır. Hyalüronik asit cilde nem ve canlılık veren doğal bir bileşendir.

Uygulama öncesinde az miktarda acının da an aza indirgenmesi için anestezi kremi sürülür. Ardından özel Jalupro serumu çok ince iğnelerle bölgeye uygulanır. Oldukça kısa bir sürede yapılan uygulama ortalama 15 dakikada biter ve kişi tedavinin ardından günlük hayatına devam edebilir.

Ankara Lazer Epilasyon

Jalupro Gençlik Serumu Faydaları Nelerdir?

Cildin doğal yapıtaşlarından olan hyalüronik asitin ihtiyaç duyulan alanlara tekrar kazandırılması, cildin eski görünümüne kavuşmasına yardımcı olduğu gibi başka faydalar da sağlayabilmektedir;

  • Cildin mat ve sağlıksız görünümünü giderilmesine yardımcı olur
  • Yüz, boyun, dekolte bölgesindeki kırışıklıkları giderilmesine cildi destekler
  • Göz çevresinin tekrar parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur
  • Cildin kaybettiği elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur
  • 20 yaşından büyük herkese uygulanabilir
  • Yüzdeki sarkmaların giderilmesine yardımcı olur