Lazer Epilasyon Acısı Nasıl Azaltılır? Lazer epilasyon gelişen teknoloji ile epilasyon yöntemlerinde de değişiklikler yaşatmıştır. Daha önceleri ütüleme yöntemi ile iğneli epilasyonla ya da yakma yöntemi ile yapılan epilasyonlarda acı hissi oldukça hissedilmekteydi.  Lazer epilasyona getirilen yepyeni buz lazer epilasyon bu yöntemleri rafa kaldırmakla kalmayıp epilasyon sırasında hissedilen acıları da rafa kaldırmıştır. Neredeyse yok denecek kadar az hissedilen acı epilasyon işlemleri sırasında erkeklerin ve kadınların çok rahat bir şekilde istenmeyen tüylerinden kurtulmalarını sağlamaktadır. Peki, bu buz lazer epilasyon nedir? Nasıl uygulanır? İsterseniz epilasyonda acılara son veren bu yöntemle kısaca değinelim. Buz lazer epilasyon Soprano ICE Diode Lazer teknolojisi sayesinde seanslarınız çok kısa sürelerde biterken seans sırasında da herhangi bir acı hissetmesisiniz. FDA onaylı olan ve tüm dünyada en yaygın kullanılan buz lazer epilasyonun bu imkanı sayesinde kadın erkek fark etmeksizin artık herkes tüylerinden kurtulmak için ilk başvurduğu yöntem buz lazer epilasyon olmaktadır.

Lazer Epilasyon Acısı Nasıl Azaltılır?

Lazer Epilasyon Acısı Nasıl Azaltılır?

Lazer Epilasyon Acısı Nasıl Azaltılır?

Lazer epilasyon sırasında hissettikleriniz aslında biraz da işlemi yaptırdığınız merkeze ve işlemi uygulayan kişiyle alakalı bir durumdur. Eğer işinde uzman olmayan buz lazer epilasyon teknolojisini gerektiği gibi kullanamayan bir kişi tarafından lazer epilasyon uygulaması yapılıyor ise bu işleminizde sıkıntı yaşayabilme ihtimalini ortaya çıkarabilir. Bu yüzden lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere en önemli, tavsiyemiz lazer epilasyon yaptıracakları yer hakkında ve işlemi yapacak kişi hakkında mutlakla önceden bir fikir edinmeleridir.

Günümüzde çok fazla yaygınlaşan lazer epilasyon uygulaması bu alanda çok fazla merkezin olmasını da beraberinde getirmiştir. Peki, bu sizce avantaj mıdır yaksa dezavantaj mıdır? Bu tamamen epilasyon merkeziyle alakalı bir durumdur. Seçeneğin çok fazla olması fiyat konusunda size daha uygun imkanlar sunar evet bu bir avantajdır. Ama bu işi tamamen ticari amaçlı yapan bir merkezin olması yapılan işlemin profesyonelliğini ortadan kaldırmaktadır. Profesyonelce yapılmayan bir lazer epilasyon esnasında acı hissetme riskiniz daha çok olacaktır. aynı zamanda yapılan epilasyon işlemlerinden memnun edici sonuçlar alamama ihtimaliniz de ortaya çıkabilir. Kısacası lazer epilasyon işlemi sırasında acı hissedip hissetmemeniz bazı koşulların yerine getirmesi ile alakalı bir durumdur diyebiliriz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın