Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme, fazla kilolardan şikayetçi olunan bölgelere özel zayıflama tekniğidir. Teknolojinin gelişmesi ve bizlerin günlük hayatımızda teknolojik imkanlardan faydalanma düzeyimizin artmasıyla, günlük olarak gösterdiğimiz efor ve buna bağlı olarak harcadığımız kalorinin azalmasına neden olmuştur.  Enerji sağlamak için yediğimiz ve içtiğimiz yiyeceklerin miktarlarının aynı kalması bile orta vadede vücudumuzun bu enerjiyi yağ hücreleri olarak depolamasına neden olabilmekte, bu da toplumun daha fazla kilolu bireyleri haline gelmemizin ana sebeplerinden birisi olabilmektedir.

Elbette ki bizlerin kilo almamızdaki tek neden bu değildir, genetik yatkınlık, hormonal denge, dengesiz veya aşırı beslenme, sağlıklı olmayan gıdaların aşırı olarak tüketimi, kilo almanın elverişli olduğu dönemlerden geçme, psikolojik faktörler, kullanılan ilaçlar gibi nedenler de bu durumda etkili olabilmektedir. Toplumun bireyleri olarak beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmeyi sevmediğimiz gibi süreç içerisinde sportif faaliyetleri de azaltarak bırakmamız, aldığımız kiloların verilmesini oldukça zorlaştırabiliyor. Maalesef ki bu da orta vadede kilodan kaynaklı sağlık sorunlarının hayatımıza girmesi için imkân tanıyabiliyor.

Sağlığımız için sahip olmamız gereken ideal kilonun ne olduğunu yaklaşık olarak hepimiz biliyoruz. Bu kilonun üzerinde olan kilolardan kurtulmak için yapmamız gerekenlerinde ne olduğunun farkındayız.

Online

Teklif

İsteyin

  Günlük yaşamımız içerisinde yapmamız gerekenlerin yoğunluğu, minör sağlık sorunları ve diğer nedenlerle yapamadıklarımızın telafisi için yine teknolojik imkan ve araştırmalardan faydalanarak çözümlerin oluşturulması da alternatif olarak bizlerin kullanımına sunulmaktadır. Bu uygulamaların önde gelenlerinden biri de bölgesel incelme olmaktadır.

  Sizlerin bölgesel incelme ve zayıflama beklentilerinizi karşılayabilmek, ihtiyaç duyduğunuz bölgelerinizdeki sıkılaşma ve toparlamayı sağlayabilmek ve selülit görünümünü ortadan kaldırabilmek için polikliniğimizde kullanılan uygulama ve tedavilerle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Menü

  Şimdi | Bizi Arayın

  Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

  Online Teklif İsteyin