C Vitamini Bakımı

C Vitamini Bakımı

C vitamini bakımı solan ve canlılığını yitiren ciltlerin parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur, sivilce gibi lekelerin görünümünü azaltabilir, çizgi ve kırışık görünümünün giderilmesinde etkili olabilen bir cilt güzellik uygulamasıdır.

C vitamini bakımı ister kuru ister yağlı ciltlere uygulanabilen, vücuttaki kolajen ve elastin üretimini hızlandırmaya yardımcı olan ve böylece cildinizin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına etki edebilen bir uygulamadır.

C Vitamini Bakımı Nedir?

Cildimiz yaş aldıkça zamanın getirisiyle ciltte kollajen üretimi azalabilir, nem dengesi bozulabilir ve akabinde cilt çok daha fazla vitamin ve minerale ihtiyaç duyabilir. Bu noktada cilde ihtiyaç duyduğu bakımı vermek cildin güzel yaş alması için hayati önem taşır.

Günümüzde söz konusu cilt bakımları olunca akla pek çok klasik bakım gelmektedir. Halbuki C vitamini bakımı bugün, cildimize birçok pozitif  etki sağlayabilmektedir. C vitamini denince birçoğumuzun aklına ilk etapta soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklardan korunmak gelse de bu korunmanın yanı sıra C vitamini, cildimiz için de etkin olabilen bir bakımdır.

Askorbik asit, yani daha çok bilinen adıyla C vitamini; ciltte güneşin zararlı UV ışınlarından, hava veya çevredeki diğer kirleticilerinden kaynaklı oluşacak hasarı azaltabilen bir antioksidandır. Hem cildin epidermis dediğimiz dış tabakasına hem de alt tabakalarına etki edebilen C vitamininin ciltte azalması, cildi olası deformasyonlara açık hale getirebilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

  C Vitamini Bakımı Nasıl Yapılır?

  Sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayabilen ve işlem sonrası rahatlıkla günlük rutinlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. C vitamini bakımı ile siz de cildinize ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini sağlayarak cildinizin yaşlanmanın getirdiği deformasyonlardan etkilenmemesine maksimum düzeyde katkı sağlayabilirsiniz. Son derece etkin bir uygulama olabilen C vitamini bakımı ile sadece cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı verebilmekle kalmaz aynı zamanda vücudunuza aldığınız bu ek C vitamini ile bağışıklık sisteminizin güçlenmesine de yardımcı olabilirsiniz.

  C vitamini bakımı ile ilgili detaylı bilgi için kliniğimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları ileterek c vitamini bakımı randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Unutmayın! Belki zamanı durdurmak henüz mümkün değil ancak ihtiyaca uygun şekilde yaptıracağınız uygulamalarla siz de yaşlanmanın getirisi deformasyonları kontrol edebilir, güzel yaş alabilirsiniz.

  Menü

  Şimdi | Bizi Arayın

  Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

  Online Teklif İsteyin