C Vitamini Bakımı

C Vitamini Bakımı

C vitamini bakımı solan ve canlılığını yitiren ciltlerin parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur, sivilce gibi lekelerin görünümünü azaltır, çizgi ve kırışık görünümünün giderilmesinde etkili bir cilt güzellik uygulamasıdır.

C vitamini bakımı ister kuru ister yağlı ciltlere uygulanabilen, vücuttaki kolajen ve elastin üretimini hızlandırmaya yardımcı olan ve böylece cildinizin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına etki eden bir uygulamadır.

C Vitamini Bakımı Nedir?

Cildimiz yaş aldıkça zamanın getirisiyle ciltte kollajen üretimi azalır, nem dengesi bozulur ve akabinde cilt çok daha fazla vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Bu noktada cilde ihtiyaç duyduğu bakımı vermek cildin güzel yaş alması için hayati önem taşır.

Günümüzde söz konusu cilt bakımları olunca akla pek çok klasik bakım gelmektedir. Halbuki C vitamini bakımı bugün, cildimize birçok pozitif  etki sağlayabilmektedir. C vitamini denince birçoğumuzun aklına ilk etapta soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklardan korunmak gelse de bu korunmanın yanı sıra C vitamini, cildimiz için de etkin ve bir o kadar da gerekli bir bakımdır.

Askorbik asit, yani daha çok bilinen adıyla C vitamini; ciltte güneşin zararlı UV ışınlarından, hava veya çevredeki diğer kirleticilerinden kaynaklı oluşacak hasarı azaltan bir antioksidandır. Hem cildin epidermis dediğimiz dış tabakasına hem de alt tabakalarına etki eden C vitamininin ciltte azalması, cildi olası deformasyonlara açık hale getirmektedir.

Online

Teklif

İsteyin

C Vitamini Bakımı Nasıl Yapılır?

Sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayan ve işlem sonrası rahatlıkla günlük rutinlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. C vitamini bakımı ile siz de cildinize ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini sağlayarak cildinizin yaşlanmanın getirdiği deformasyonlardan etkilenmemesine maksimum düzeyde katkı sağlayabilirsiniz. Son derece etkin bir uygulama olan C vitamini bakımı ile sadece cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı vermekle kalmaz aynı zamanda vücudunuza aldığınız bu ek C vitamini ile bağışıklık sisteminizin güçlenmesine de yardımcı olabilirsiniz.

C vitamini bakımı ile ilgili detaylı bilgi için kliniğimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları ileterek c vitamini bakımı randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! Belki zamanı durdurmak henüz mümkün değil ancak ihtiyaca uygun şekilde yaptıracağınız uygulamalarla siz de yaşlanmanın getirisi deformasyonları bedeninizden silebilir, güzel yaş alabilirsiniz.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin