Havyar Bakımı

Havyar Bakımı

Havyar bakımı ciltte zamana bağlı olarak ortaya çıkan yaşlanma veya çevresel etkenler sebebiyle oluşan cilt problemlerinin giderilmesi için uygulanan bir yöntemdir. Temel madde olarak havyarın seçilmesinin sebebi; içeriğinde bol miktarlarda vitamin, protein ve farklı amino asitler bulundurmasıdır.

Havyar bakımı zengin içeriği ve etkili bir antiaging olması sayesinde cildin ihtiyacı olan kolajen üretimini tetikleyerek cildin elastikiyetini artırarak nem dengesinin korunmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yaşlılık belirtisi ola yüz çizgilerinin ve cansız görünümün de giderilmesinde etkili olan bakım, cildi besleyerek lekelenmelerin giderilmesinde de etkilidir.

Havyar Bakımı Neden İhtiyaç Duyulur?

Gün içerisinde yapılan makyajlar, maruz kalınan hava kirliliği, yetersiz ve dengesiz beslenme, sigara ve alkol kullanımı gibi çevresel faktörlerin yanı sıra ilerleyen zaman sebebiyle içsel faktörlerle cildimiz yaşlanma sürecini hızlı bir şekilde yaşamaya başlayabilir. Yaş aldıkça ciltte üretimi azalan kollajen ile de cilt kalitesi düşmeye dolayısıyla yıpranmaya daha açık hale gelir.

Maruz kaldığımız bedensel ve çevresel pek çok faktör nedeniyle sadece klasik bir cilt bakımı cildimizi korumak için yeterli olmayabilir. Cildimiz, kendini onarmak için çok daha zengin bir içeriğe sahip bakıma ihtiyaç duyabilmektedir. Cildin ihtiyaç duyduğu besinleri almasının yanı sıra nem dengesinin korunması ve doğru bakımla sebum dengesinin göz önünde bulundurulması önemlidir.

Online

Teklif

İsteyin

Havyar Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilde ihtiyaç duyduğu bakımı cildin yapı taşını bozmadan verebilen Havyar Bakımı’nda cilt, ilk etapta özel solüsyonlarla ve peeling ile temizlenerek ölü hücrelerden arındırılır ve havyar bakımı için hazırlanır. Akabinde, cilde buhar verilir ve cilt gözeneklerinin açılması sağlanır. Böylelikle uygulanacak havyar bakımının zengin içeriğinin cilde daha iyi şekilde nüfuz etmesi amaçlanır.  Açık cilt gözeneklerinin olduğu cilde, tüm yüz bölgesindeki cildi kapsayacak şekilde havyar bakımı uygulanır ve bakımın içindeki formülasyonun maske haline gelmesi beklenir.

Güzelliğinizi perçinleyerek yıllara meydan okumanıza, dolayısıyla güzel yaş almanıza yardımcı zengin içeriğiyle havyar bakımı sonrası cildinizin ışıltılı ve parlak bir görünüme kavuşması amaçlanır. Havyar bakımında sonuçları çok kısa sürede siz de görebilirsiniz.

Omega 3, vitaminler, yaban mersini ve deniz mineralleri gibi cildin ihtiyaç duyduğu pek çok bileşeni bünyesinde bulunduran bakımdan sonra rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Seans sayılarının ve aralıklarına kişinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlendiği havyar bakımı uygulama öncesi herhangi bir hazırlık gerektirmemektir.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin