Bölgesel Lipoliz

Bölgesel Lipoliz

Bölgesel lipoliz oldukça etkili bir bölgesel zayıflama ve lokal yağ eritme yöntemidir. Bu uygulamada soya bitkisinden elde edilen fosfatidilkolin molekülü kullanılır.

Bölgesel lipoliz uygulaması, vücutta spor ve diyetle gitmeyen dirençli yağlardan kurtulmak için kullanılan etkin, konforlu ve bir o kadar da güvenilir bir yöntemdir. Lokal lipoliz uygulamasında pek çok farklı bileşikler (lineloik ve oleik asitle hazırlanmış bileşikler) kullanılabilmektedir. Lokal lipolizin kokteyllerinde çok az miktarlarda kullanmakta iken lipoterapi de saf ve çok miktarda uygulanmaktadır.

Bölgesel Lipoliz Nedir?

Vücuttaki dirençli yağların çözümünde diyet ve spordan maalesef her zaman yeterli verimi alınmayabilir. Özellikle vücutta bazı bölgeler vardır ki; spor yapsak dahi istediğimiz bölgede hayalini kurduğumuz inceliğe ulaşamayız. Etkin bir lokal incelme uygulaması olan lipoliz uygulaması ile yeni, daha biçimli ve fit bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Tüm bu bileşiklere ek olarak hastanın ihtiyaçları doğrultusunda doku canlandırıcı ve kan akışını artırıcı ajanlar da yine bu işlemde kullanılabilmektedir. Lipoliz vücuda veridiğinde edildiğinde yağ hücrelerinin zarının geçirgenliğini artırır ve parçalanan yağ hücreleri karaciğer tarafından yok edilir. Lokal lipoliz uygulaması, yağ hücrelerinin sayısını azaltarak vücutta incelme yaşanmasına yardımcı olur.

Online

Teklif

İsteyin

Lokal Lipoliz Nerelere Uygulanır?

Bölgesel lipoliz uygulaması vücutta başta basen ve karın bölgesi olmak üzere birçok bölgeye güvenle uygulanabilmektedir. Seanslar halinde yapılan lipoliz uygulamasında seans sayısı hastanın ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte genellikle 4 ile 6 seanslık bir uygulama protokolünde oldukça etkin, yüz güldüren sonuçlar alınarak yüksek hasta memnuniyeti sağlanabilmektedir.

Lipoliz, yağ hücrelerini normal boyutlara getirir. Hatta birçoğunu yok eder. Yağ hücresi bir kez yok olduktan sonra bir daha yeniden oluşmaz. Bu nedenle kısmi olarak oldukça uzun soluklu bir işlem olduğunu ve sonuçlarını uzun süre koruyabildiğini söylemek yanlış olmaz.

Lipoliz uygulaması, ince uçlu bir iğne ile yapıldığı için neredeyse ağrısız ve acısız bir yöntemdir diyebiliriz. Uygulama bölgesinde işlemi takriben hafif kızarıklık ve morarma görülebilmekle birlikte bu etkiler birkaç saat içerisinde kendiliğinden geçen hafif etkilerdir.

Lipoliz Kimlere Uygulanmaz?

Lokal lipoliz uygulaması bazı rahatsızlığı veya hastalığı bulunan kişilere uygulanamaz. Bunlar;

  • 18 yaşından küçük hastalara,
  • Hamile veya emziren kadınlara,
  • Şeker hastalarına,
  • Kanser hastalarına,
  • Karaciğer veya böbrek bozukluğu olan hastalara,
  • İlaç alerjisi olanlara.
Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin