Cilt Beyazlatma

Cilt Beyazlatma

Cilt beyazlatma işlemi ciltte zamanla renk kaybına uğrayan bazı bölgelerin rengini açmak amacıyla derideki melanin konsantrasyonu azaltan estetik bir uygulamadır.

Kadınlarda hamilelik sonrası, ağda işlemleri ve yaş almaya bağlı olarak genital bölgede kararma adı verilen renk koyulaşmaları görülmesi doğal bir durumdur. Cilt beyazlatma uygulaması ile bu olumsuz durumu ortadan kaldırabilir, hayatınıza daha iyi bir şekilde devam edebilirsiniz.

Seans sayılarının hastanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlendiği cilt beyazlatma işlemlerinde seans süresi beyazlatma yapılacak alana göre değişiklik gösterebilmektedir.

Cilt Beyazlatma İşlemi Nedir?

Cildimizde başta koltuk altı ve genital bölge olmak üzere zaman zaman lokal olarak esmerleşme görülebilmektedir. Bu da estetik açıdan istenmeyen bir görünüme neden olabilmektedir. Bu esmerleşme görülmesinin en büyük nedeni çoğunlukla dokulardaki estrojen hormonu yoğunluğudur. Estrojen hormonu, güneş ışığı etkisiyle genital alanda renk koyulaşmasını sebep olan melanosit hücrelerini harekete geçirerek renk pigmenti de dediğimiz melanosit hücrelerinin melanin hormonu salgılayarak dokularda renk koyulaşmasına neden olabilmektedir.

Cilt beyazlatma işlemleri oldukça konforlu ve güvenilir olabilen uygulamalardır. Yüksek hasta memnuniyeti sağlayabildiğimiz ve yüz güldüren sonuçlar alabildiğimiz cilt beyazlatma işlemlerinde kararmanın şiddeti hangi boyutta olursa olsun etkin bir sonuç elde edilebilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

Genel İletişim Formu (Ads Harici Kullanılacak)

Cilt Beyazlatma Hangi Bölgelere Yapılır?

Genital bölge ve koltuk altına bazı kimyasal peeling ve diğer cilt soyma tedavileri veya çeşitli beyazlatıcı kremler kullanılarak beyazlatma yapılmaya çalışılmaktadır. Fakat lazerle genital bölge ve koltuk altı beyazlatma – ağartma işlemlerinin başarısı diğer yöntemlere göre çok daha yüksektir. Genital bölge beyazlatmalarında lazerle renk açıcı işlemler, üzeri tüyle kaplı dıştaki büyük dudaklara (labia majora – büyük dudaklar) uygulanmaktadır. Hatta renk koyulaşmasının olduğu makat (anüs) ve kasık çevresine de yapılabilmektedir.

Ankara Cilt Beyazlatma

Siz de güvenilir ve konforlu bir lazerle beyazlatma işlemi sonrasında cildinizde renk tonunda eşitliği yakalayabilir ve özgüven düşüklüğü yaşamanıza neden olan estetikten uzak lokal olarak esmerleşmiş görüntüyü geride bırakabilirsiniz.

Lazer ile cilt beyazlatma uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için klinik iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorarak lazerle cilt beyazlatma işlemi için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! Cilt beyazlatma işlemleri klinik ortamda yapılabilen sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayabilen uygulamalardandır.