Tüy Sarartma

Tüy Sarartma

Tüy sarartma yöntemi, lazer epilasyon uygulanması için uygun olmayan, ince ve açık renkli tüy veya kılların zayıflatılması ve dökülmesi için uygulanan bir yöntemdir.

Tüy sarartma uygulaması lazer kullanılarak yapılır ve uygulamada Q-Switch lazer sisteminden faydalanılır. Uygulama sonucunda tüylerin rengi açılır ve dökülür. 4 ile 6 hafta arasında etkili olan yöntem kalıcı bir işlem değildir.

Tüy Sarartma Nedir?

Oldukça güvenilir ve konforlu bir işlem olan lazerle tüy sarartma işlemi, ince veya açık renk kıllara sahip lazer epilasyon için uygun olmayan tüm kadın ve erkeklerde rahatlıkla uygulanabilen bir işlemdir.

Lazer epilasyon pürüzsüz bir görünüm için elzem olsa da maalesef yukarıda bahsettiğimiz durum nedeniyle herkes lazer epilasyon uygulaması için uygun olmayabilir. Bu durumda kişiyi rahatsız eden kıllı görünümden sarartma işlemi ile kurtulabilmesi mümkündür.

Lazerle Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Ortalama 4 ila 6 hafta kalıcılığı olan tüy sarartma işlemi, lazer ile yapılan konforlu, güvenilir ve yan etkisi olmayan bir işledir. Tüy sarartma işleminde kıl köklerinde de incelme sağlanabilmektedir. İşlemin etkisi 6 hafta sonra sona erse de yakalanan inceltme uzun solukludur.

Çene, favori, bıyık gibi yüz bölgesi başta olmak üzere vücudun her yerine güvenle uygulanabilen tüy sarartma uygulaması, lazer epilasyon sonrasında kalan tek tük kıllar için de iyi bir seçenektir.

Tüy Sarartma Ağrılı Bir İşlem Midir?

Tüy sarartma işlemi konforlu ve bir o kadar da pratik ve güvenli bir uygulamadır. İşlem yapılırken hafif bir batma hissi dışında herhangi bir şey hissedilmez. Ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir uygulama olan tüy sarartma işlemi sonrası, uygulama yapılan alanda hafif bir kızarıklık olabilmektedir. Ancak bu kızarıklık birkaç saat içerisinde kendiliğinden geçmektedir.

Sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayan uygulama sonrası rahatlıkla günlük rutinlerinize dönebildiğiniz lazerle tüy sarartma işleminde amaç, kişinin rahatsızlık duyduğu tüylerini mümkün olan maksimum derecede görünmez sağlamaktır.

Online

Teklif

İsteyin

Tüy Sarartma Kaç Seans Yapılır?

Lazerle tüy sarartma işlemi, uygulama yapılacak alana göre değişiklik gösteren seans sayıları ve seans süresiyle yapılmaktadır. Her bölgenin seans süresi aynı olmamaktadır.

Tüy sarartma uygulamasına dair detaylı bilgi ve randevu için kliniğimize her zaman ulaşabilir; randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Tüy sarartma işlemi sayesinde siz de bugün görünümünden rahatsızlık duyduğunuz tüyleriniz için bir çözüme kavuşabilirsiniz.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin