Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı uygulaması günümüz yaşlanma karşıtı uygulamalar arasında belki de en popüler olan uygulamalardan biridir. Anti aging yöntemi olan uygulama içerisinde hyaluronik asite ek olarak 59 farklı bileşen bulundurmaktadır.

Paris ışıltısı temelinde bir hücre yenileme tedavisidir. Cildi nemlendirerek ona parlak ve genç bir görünüm kazandırabilen bu tedavide kullanılan içeriğin içerisinde cildin gençleşmesine yardımcı olabilen amino asitler bol yüksek oranda bulunur.

Paris Işıltısı Nedir?

Paris Işıltısı uygulaması, temelde cilde canlılık ve parlaklık kazandırmayı amaçlayan ve seanslar halinde uygulanan bir tedavidir. Seans sayıları hastanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir.

Her yaş grubunun ihtiyaç duyduğu bakım sıklığı farklı olduğu için standart bir seans sayısı yoktur. Paris Işıltısı uygulaması oldukça güvenilir ve konforlu bir işlem olabilmekle birlikte uygulamanın bilinen bir yan etkisi yoktur. Klinik ortamda rahatlıkla uygulanabilen tedavi, herhangi bir iyileşme süreci içermez. Dolayısıyla bir öğle aranızda dahi rahatlıkla yaptırıp günlük hayatınıza devam edebileceğiniz bu yöntem, cildinize canlılık ve parlaklık katabilmenin yanı sıra cildinizi yaşlanmanın getirdiği deformasyonlardan da koruyabilmektedir

Paris Işıltısı Kaç Seans Yapılır?

Etkin bir yaşlanma karşıtı olabilen uygulama olan Paris ışıltısı uygulamasının 15 gün arayla uygulanan 3 seans ve 30 gün arayla 2 seanslık uygulama ile cildin canlılığının ve ışıltısının artabildiği, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların azalabildiği görülmüştür.

Paris ışıltısı tedavisi göz çevresi, yüz, boyun, el ve kol gibi yaşlanma belirtisi olan her bölge için uygulanabilir. Kolajen ve elastin üretimini arttırarak cilde ihtiyacı olan vitamin ve mineral desteğini sağlayarak daha nemli, canlı ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

  Paris Işıltısı Hangi Mevsim Yapılır?

  Tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilen Paris ışıltısı uygulaması, 4 mevsim boyunca rahatlıkla uygulanabilmektedir.

  Yaşlanma sürecini mümkün olduğunca yönetmek ve güzel yaş almak isteyenler için ideal uygulamalardan biri olan Paris Işıltısı uygulaması ile siz de cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayabilir; cildinizin güzel yaş almasına katkıda bulunabilirsiniz.

  Yaşlanma karşıtı uygulama olan Paris Işıltısı uygulaması ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için iletişim numaralarımızdan bize daima ulaşabilir; sorularınızı ileterek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Menü

  Şimdi | Bizi Arayın

  Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

  Online Teklif İsteyin