Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz temelde bir bölgesel incelme işlemi olup vücuttaki fazla yağları soğutarak giderme esasına dayanır. Yağ hücrelerini soğuğa maruz bırakarak yağların ölmesini amaçlayan uygulama son dönemlerde daha çok tercih edilir hale gelmiştir.

Soğuk lipoliz son yıllarda geliştirilen bir bölgesel zayıflama teknolojisidir. Yağ dondurma olarak da bilinir. Çünkü; soğuk lipoliz cihazı istenmeyen fazla yağları dondurur ve bu şekilde vücuttan atılmasına olanak verir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun farklı bölgelerinde bulunan yağ dokularını hedef alır. Bölgedeki yağ hücrelerini dondurarak giderme esasına dayanan Soğuk Lipoliz uygulamasında yağ hücreleri belli bir dereceye kadar soğutulur. Yağ hücrelerinin dayanabileceği maksimum bir sıcaklık vardır. Soğuk Lipoliz ile yağ dokuları bu sıcaklığın altına kadar soğutma işlemine maruz kalır. Donan yağ hücreleri ise parçalanır ve işlevini kaybeder. Donan ve parçalanan yağ hücreleri daha sonra vücudun dolaşım sistemi tarafından tahliye edilir. Böylece uygulamayı yaptıran kişi yağ dokusundan kurtulabilmektedir. Ameliyatsız bir bölgesel zayıflama tedavisi olan Soğuk Lipoliz ile herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan bölgesel olarak incelebilmeniz mümkün olabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Ankara

Biz DrDerm Polikliniği olarak Ankara’da hizmet veren kurumsal bir merkeziz. Çankaya ilçesi Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan polikliniğimiz de farklı güzellik ve estetik hizmetleri sunmaktayız. Ankara Soğuk Lipoliz kapsamında bölgesel incelme tedavilerini gerçekleştirdiğimiz polikliniğimizde sadece güvenli ve kanıtlanmış tedaviler bulunmaktadır. Etkin bir bölgesel zayıflama uygulaması olan Soğuk Lipoliz uygulamasıyla fazla yağları dondurarak giderebilmekteyiz. Esteslim adı verilen cihazla uyguladığımız Soğuk Lipoliz tedavisiyle bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Sizin de bölgesel incelme veya fazla yağlanma gibi problemleriniz varsa bizimle iletişime geçebilir, konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online

Teklif

İsteyin

  Soğuk Lipoliz Kimler Yaptırabilir?

  Soğuk lipoliz tedavisi FDA tarafından onay almış güvenli bir uygulamadır. Soğuk lipoliz uygulamasında yağ dokuları ani bir şekilde dondurulur. Donan ve işlevselliğini yitiren yağ hücreleri daha sonra dolaşım sistemi tarafından atılır. Bu yüzden bazı hastalıkları bulunan kişiler haricinde 18 yaşını aşmış kişilere uygulanabilir. Soğuk lipoliz uygulaması yapmaması gereken kişiler ise şu şekildedir;

  • Hamile kişiler
  • Kalp rahatsızlığı bulunan kişiler
  • Kalp pili takılı kişiler
  • Raynaud sendromu bulunan kişiler
  • Kriyoglobulinemi hastaları
  • Dolaşım sisteminde herhangi bir rahatsızlık bulunan kişiler
  • Şeker hastaları

  Yukarıda saydığımız rahatsızlıklara sahip olan kişiler haricindekilerin Soğuk Lipoliz tedavisi yaptırmasında herhangi bir sakınca yoktur. Fakat yaşadığınız aktif bir rahatsızlık veya hastalık varsa uygulamadan önce doktorunuzdan bilgi almanız faydalı olacaktır.

  Menü

  Şimdi | Bizi Arayın

  Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

  Online Teklif İsteyin