Dermapen

Dermapen, cildimizde mevcut olan sorunların giderilmesine yardımcı olan yöntemlerden biridir. Dermapen, cildimizde dikey mikro kanallar oluşturmak amacıyla hem cilt altına istenen karışımların daha kolay bir şekilde iletilmesini, hem de oluşan bu kanalların cilt tarafından kapatılması esnasında gerçekleşecek iyileşmeyi aktive etmek amacıyla uygulanır.

Uygulamada, sorunun çözümüne yönelik bir şekilde düşük veya orta seviyede cilt yüzeyinde hasar oluşması amaçlanarak, oluşan bu hasar sonucunda cildin kendisini yenilemesi ve sorunları ortadan kaldırması hedeflenir.

Oluşturulması amaçlanan düşük ve orta seviyede hasarlar ile birlikte mikro kanallar aracılığı ile uygulama bölgesinin iyileşmesine yardımcı olacak vitamin, aminoasit, enzim gibi etken maddelerden oluşan kokteyllerin deri altına nüfuzu kolaylaştırılır.

Dermapen uygulamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Aktif akne ve sivilceler ve bunların bıraktığı izler, cildimizde bulunan gözeneklerin sıkılaştırılabilmesi, güneşin neden olduğu sorunlar, aşırı saç kaybı, göz çevresinde oluşan morluklar ve torbalanmalar, boyun ve dekoltede oluşmuş olan hafif kırışıklık ve sarkmalar, stria veya çatlak olarak ifade edilen sorunlar, ciltteki kırışıklıklar, Siğiller ve ciltte oluşmuş olan yara görünümlerinin iyileştirilmesine yardımcı olabilen bir uygulamadır.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

Genel İletişim Formu (Ads Harici Kullanılacak)

Dermapen uygulamasında uygulama bölgesinde oluşturulan hasar ile birlikte kollajen üretimi ve cildin hyalüronik asit üretiminin tetiklenmesi amaçlanır. Uygulama sonrasında iyileşme süreci oldukça hızlı olabilmesi nedeni ile tercih edilen uygulamalardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır.

Dermapen uygulamaları tedavi edilmek istenen soruna ve uygulanan bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 1-2 hafta ara ile toplamda 2 ile 6 seans arasında gerçekleştirilen uygulamalardır. Elde edilen sonuçlara göre yaklaşık 3 ile 4 ayda bir tekrarlanmaları, sonuçların kalıcılığının artırılması açısından tavsiye edilmektedir.

Dermapen Ankara ‘da son zamanlarda en çok aranan uygulamalardandır kalıcı bir şekilde cildinzide bulunan izlerden ve lekelerden kurtulmak için iletişme geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan telefon numaramıza ulaşıp randevu ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.