Göz Altı Işık Dolgusu Uygulaması

  1. Anasayfa
  2. Göz Altı Işık Dolgusu Uygulaması
Gözaltı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu, gözümüzün çevresinde bulunan cildin yeniden yapılandırılmasını sağlamayı hedefleyen dolgu uygulamasıdır. Uygulamada oluşmuş olan göz altı torbalarının görünümün azaltılması ve bu bölgedeki cildin ışığı yansıtabilme yeteneğinin geri kazandırılması hedeflenir. Ayrıca gözün etrafında bulunan ince kırışıklıkların ve kaz ayağı çizgileri olarak nitelendirilen gözlerimizin kenarında yer alan ve birbirine bağlı üç çizgi halindeki kırışıklıkların doldurulması işlemi de gerçekleştirilebilir. Göz altı torbalanmaları, şişlik ve morluk problemlerinin bu uygulama ile birlikte sorun olmaktan çıkabildiğini söyleyebiliriz.

Göz altı ışık dolgusu için kullanılan dolgu malzemesi, dudak bölgesi ve yüzün diğer bölgelerinde kullanılan dolgu malzemesinden farklı bir yapıya sahiptir. Vücudumuzun ürettiği doğal bir madde olan hyalüronik asitin yanı sıra, yapılandırma kompleksi olarak adlandırılan ve içeriğinde 8 farklı amino asiti, 3 farklı antioksidanı, mineral ve vitaminleri içerebilmektedir. Bu özel karışımı içeren dolgu malzemesi sayesinde göz çevresinde bulunan cildin nemlenmesi ve onarılması sağlanabilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

Genel İletişim Formu (Ads Harici Kullanılacak)

Gözaltı Işık Dolgusu, yaklaşık 3 hafta aralıklar ile 2-3 seans uygulanan bir tedavidir. Uygulamanın sonuçları, ilk uygulamadan sonra belirgin hale gelebilmektedir. Uygulamanın kalıcılığı, uygulamanın bitiminden itibaren yaklaşık 6 ile 12 ay arasında olabilmekte ve tekrarlanan uygulamaların kalıcılığının süresinin artmasında önemli bir etken olabildiği bilinmektedir.