Hydrafacial bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemidir. Cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakumlama yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyebilen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısız olabilmektedir.

Hydrafacial aslında tedavi esnasında kullanılan makinenin markası ama öyle bir yaygınlaşmış durumda ki tedavinin adı olarak da kullanılıyor. Firmanın geliştirdiği makinenin sunduğu avantaj ise şöyle: aynı anda hem peeling hem de cilt serumları uyguluyor. Dermatoloji uzmanları, bu işlemi hidradermabrazyon olarak tanımlıyorlar.

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial uygulaması geleneksel dermabrazyon işlemindeki gibi cildi küçük partiküller aracılığıyla parlatmaz. Bunun yerine, cildin hassas yapısına çok daha uygun olan bir işlem yapar. Cildin genç ve parlak görünmesine engel olan gözenekleri dışarı atmayı amaçlarken aynı zamanda nemlendirici, parlaklaştırıcı ve dolgunlaştırıcı masaj yapabilme özelliğine sahiptir. Vorteks teknolojisi ile donatılmış spiral şeklindeki tedavi uçları sayesinde hem vakumlama hem de çekiş kuvveti sağlayabilmektedir.

Hydrafacial cilt bakımı uzun süreli cilt sağlığı vaat edebilir. Her türlü cilt tipi için uygun olabilmektedir. Yaptığı işlemin amacı, ölü cilt hücrelerini ve kirleri temizlemek olduğu için sadece kozmetik bir işlem değildir, sağlık açısından da faydalı olabilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

  Kimler Yaptırabilir?

  Tüm ciltlerle ilgili ihtiyaçlara karşılık verebilir ve çoğu cilt tiplerine uygundur. En hassas ciltlerin bile bu tedaviye olumlu cevap verebildiğini söylenebilir. DrDerm Klinik’te, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre tedaviyi uyarlayarak verimli sonucu almanız sağlanabilmektedir. Bu etkin yöntemle tedavi edebileceğimiz sorunlardan bazıları şöyle:

  • Yüzde oluşan ince çizgiler veya kırışıklıkları giderilmesi
  • Fazla genişlemiş bu yüzden de kir biriktiren gözeneklerin temizlenmesi
  • Çeşitli sebeplerle meydana gelmiş kahverengi lekelerden kurtulma
  • Yüzünüzü daha esnek ve sıkı bir kıvama kavuşturma
  • Yüzünüzün her bölgesinde eşit renk tonunun ve canlılığın olması
  • Yağlı cilt sorunlarına

  yardımcı olabilir.

  Cilt Gençleştirmede Etkili Çözüm

  Çoğu yüz bakımı ve cilt gençleştirme tekniklerinde, uygulamanın sonuçlarıyla işlemi yapan uzmanın yetenekleri arasında bağımlılık vardır. Hydrafacial söz konusu olduğunda ise isteklerinize uygun ayarlamalar yapıldıktan sonra, tüm marifet makinenindir. Bu sayede istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanız olasılığı oldukça düşüktür.

  Diğer yandan, işlem esnasında herhangi bir rahatsızlık ya da ağrı, sızı da hissedilmeyebilmektedir. Çoğu hasta, uygulamanın yarattığı hissi hafif bir masajla denk görür. Salisilik asit, söğüt kabuğu özü ve antienflamatuarlarla tüm tıkanıklıklar giderilmesi, sıkma ya da preslemeye gerek kalmadan cildin rahatlaması amaçlanır.

  Hydrafacial’in Faydaları

  Uygulama, yaklaşık 30 dakikalık bir süreçte tamamlanabilir. İsteğe ve ihtiyaçlara göre birkaç seans şeklinde uygulanabilir ve her seans sonrasında gözle görülür bir değişim elde edilebilir.

  Ayrıca akne tedavisi için de faydalı olabilmektedir. Ciltteki fazla yağın birikmesini önleyebildiği için sivilce sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Çin malı, sahte, Hydrafacial adı altında satılan cihaz ve solüsyonlara dikkat edilmelidir. Cilt sağlığınızı tehlikeye atmamak için orijinal Hydrafacial ürün ve cihaz kullanan klinikleri tercih ediniz.

  Menü

  Şimdi | Bizi Arayın

  Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

  Online Teklif İsteyin