Hydrafacial cilt tedavi ve gençleştirme yöntemlerinde yepyeni bir çığır açmış durumda. Öyle ki, yapılan araştırmalar Dünya genelinde her 15 saniyede bir bu tedavi yönteminin yapıldığını ortaya koyuyor. Bu oran, küresel anlamda alınan her türlü medikal hizmetin sayısı olan 2 milyona tekabül ediyor. Bu rakama bakarak bile ne kadar etkili bir cilt gençleştirme yöntemi olduğunu anlayabiliriz.

Hydrafacial aslında tedavi esnasında kullanılan makinenin markası ama öyle bir yaygınlaşmış durumda ki tedavinin adı olarak da kullanılıyor. Firmanın geliştirdiği makinenin sunduğu avantaj ise şöyle: aynı anda hem peeling hem de cilt serumları uyguluyor. Dermatoloji uzmanları, bu işlemi hidradermabrazyon olarak tanımlıyorlar.

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial uygulaması geleneksel dermabrazyon işlemindeki gibi cildi küçük partiküller aracılığıyla parlatmaz. Bunun yerine, cildin hassas yapısına çok daha uygun olan bir işlem yapar. Cildin genç ve parlak görünmesine engel olan gözenekleri dışarı atarken aynı zamanda nemlendirici, parlaklaştırıcı ve dolgunlaştırıcı masaj yapar. Vorteks teknolojisi ile donatılmış spiral şeklindeki tedavi uçları sayesinde hem vakumlama hem de çekiş kuvveti sağlar.

Hydrafacial cilt bakımı uzun süreli cilt sağlığı vaat eder. Her türlü cilt tipi için uygundur. Yaptığı işlem, ölü cilt hücrelerini ve kirleri temizlemek olduğu için sadece kozmetik bir işlem değildir, sağlık açısından da faydalıdır.

Online

Teklif

İsteyin

Kimler Yaptırabilir?

Tüm ciltlerle ilgili ihtiyaçlara karşılık verir ve cilt tiplerine uygundur. En hassas ciltlerin bile bu tedaviye olumlu cevap verdiği rahatlıkla söylenebilir. DrDerm Klinik’te, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre tedaviyi uyarlayarak en verimli sonucu almanızı sağlarız. Bu etkin yöntemle tedavi edebileceğimiz sorunlardan bazıları şöyle:

  • Yüzde oluşan ince çizgiler veya kırışıklıkları giderilmesine
  • Fazla genişlemiş bu yüzden de kir biriktiren gözeneklerin temizlenmesine.
  • Çeşitli sebeplerle meydana gelmiş kahverengi lekelerden kurtulmanıza
  • Yüzünüzü daha esnek ve sıkı bir kıvama kavuşturmaya
  • Yüzünüzün her bölgesinde eşit renk tonunun ve canlılığın olmasına
  • Yağlı cilt sorunlarına

yardımcı olur.

Cilt Gençleştirmede Etkili Çözüm

Çoğu yüz bakımı ve cilt gençleştirme tekniklerinde, uygulamanın sonuçlarıyla işlemi yapan uzmanın yetenekleri arasında bağımlılık vardır. Hydrafacial söz konusu olduğunda ise isteklerinize uygun ayarlamalar yapıldıktan sonra, tüm marifet makinenindir. Bu sayede istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanız olasılığı ortadan kalkar.

Diğer yandan, işlem esnasında herhangi bir rahatsızlık ya da ağrı, sızı vb. de hissedilmemektedir. Çoğu hasta, uygulamanın yarattığı hissi hafif bir masajla denk görür. Salisilik asit, söğüt kabuğu özü ve antienflamatuarlarla tüm tıkanıklıklar giderilir, sıkma ya da preslemeye gerek kalmadan cildin rahatladığı hissedilir.

Hydrafacial’in Faydaları

Uygulama, yaklaşık 30 dakikalık bir süreçte tamamlanabilir. İsteğe ve ihtiyaçlara göre birkaç seans şeklinde uygulanabilir ve her seans sonrasında gözle görülür bir değişim elde edilir. Ağrı ya da acıya sebep olmaz. Kızarıklık ya da tahriş yapmaz.

Ayrıca akne tedavisi için de faydalıdır. Ciltteki fazla yağın birikmesini önlediği için sivilce sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Çin malı, sahte, Hydrafacial adı altında satılan cihaz ve solüsyonlara dikkat edilmeli. Cilt sağlığınızı tehlikeye atmamak için oirijinal Hydrafacial ürün ve cihaz kullanan klinikleri tercih ediniz.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin