İple Yüz Germe

İple Yüz Germe uygulaması, cilltte oluşan deformasyon, kırışık ve sarkma etkilerinin giderilmesine yardımcı olan ve günümüzde tercih edilen ameliyatsız yüz germe uygulamalarından biridir.

Daha çok yanak ve çene görünümün iyileştirmesi için kullanılan ve farklı isimlerle adlandırılan iple yüz germe işleminde, cilt altına farklı yönlerde etki sağlayacak şekilde yerleştirilen ve vücut tarafından eritilebilen, yan etkisi bulunmayan materyallerden oluşan ipliklerin cildimizde bir gerilme sağlaması hedeflenir. İpleri yerleştirme işlemi ince kanüller aracılığı ile gerçekleştirilir.

Germe işlemi esnasında kullanılan iplikler düz, kılçıklı ve konili bir yapıdadır ve bu iplikler aracılığı ile yüzümüz cilt altından askıya alınması amaçlanır. Uygulama öncesi lokal anestetik kremler uygulama sırasında oluşabilecek ağrıları engellemek amacıyla kullanılır. İple Yüz Germe işleminin tercih edilme sebebi düşük seviyede ağrı ve tekrar uygulama imkanının olması aynı zamanda tek uygulama ile kollajen üretimini harekete geçirmesi olarak düşünülebilir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

    İple yüz germenin etkisi, uygulama ile birlikte başlayabilmektedir. Bu etki uygulanan ipliklerin dokulara destek olması ve uygulanan bölgelerdeki kollajen ve bağ doku araçlarını etkinleştirip yenileme sürecini başlatmasıdır. Uygulamanın sonuçları yaklaşık bir aylık bir süre sonunda gözlemlenmeye başlanabilir ve ilerleyen aylarda gözlemlenen sonuçlar günden güne daha iyi olabilmektedir.  İple yüz germenin kalıcılığı 20 ay ve üzerinde bir sürede olması beklenir. Uygulanan ipliklerin erimesi yaklaşık 10 ay içerisinde tamamlanabilmektedir.

    Menü

    Şimdi | Bizi Arayın

    Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

    Online Teklif İsteyin