X-Well

X-Well, oluşturduğu farklı yönlerde etki edecek titreşimler ile uygulama yapılan kişinin vücudunda   yoğun bir titreşim oluşmasını ve oluşan titreşimler sonucunda vücut eklemlerinin ve kasların kuvvetlendirilmesine yardımcı olan bir işlemdir.

Günde yaklaşık 10-15 dakika süren uygulamalar ile 45 dakikada harcayacağınız kaloriyi yakmanıza yardımcı olan bu sistem vücudun genel duruşunu güçlendirebilirken, kas dokusunun sağlamlığını ve elastikiyetini artırmasına yardımcı olur. Vücudun ürettiği mutluluk hormonunun artmasına yardımcı olurken vücutta yağ yakımının artmasına ve lenfatik sistemin hızlanmasına da yardımcı oluyor.

X-Well, selülit oluşumunu engelleyebilirken kemik yoğunluğunun da artmasını amaçlar. Aynı zamanda da kaslarınızı güçlendirirken hareket koordinasyonunuzun gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

    Menü

    Şimdi | Bizi Arayın

    Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

    Online Teklif İsteyin