Eyeliner ve Dipliner

  1. Anasayfa
  2. Eyeliner ve Dipliner
Eyeliner ve Dipliner

Eyeliner ve Dipliner

Eyeliner ve dipliner göz makyajı günümüzde pek çok kadın için vazgeçilmez makyaj uygulamalarından biri olabilmektedir. Göz makyajı, küçük bir dokunuşla kişinin ifadesini ve bakışlarını güçlendirebilen, maalesef makyaj uygulamaları arasında belki de en zahmetli olan ve kişinin en çok vaktini alan uygulamalardan biri olabilmektedir.

Eyeliner ve dipliner özellikle iş yaşamında aktif olan güne erken başlayan ve gün içerisinde yüksek bir tempoda olan kadınlar tarafından çok tercih edilebilmektedir. Çünkü; sabahları hafif de olsa göz makyajı yapabilmek ve gün içerisinde o makyajı aynı canlılıkla koruyabilmek oldukça zordur.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

Genel İletişim Formu (Ads Harici Kullanılacak)

Eyeliner ve Dipliner Nedir?

Kalıcı eyeliner ve dipliner uygulamaları, daha belirgin bakışlara sahip olmak isteyen tüm kadınlar için oldukça güvenilir, pratik ve her şeyden de önemlisi konforlu olabilen bir seçenektir. Kişinin zamandan tasarruf etmesine olanak sağlayabilmenin yanı sıra her zaman bakımlı görünmesine de yardımcı olan kalıcı eyeliner ve dipliler uygulamaları ile siz de göz alıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı eyeliner ve dipliler uygulamalarının ikisi de bakışların daha da belirginleşmesini amaçlayan ancak birbirinden farklı uygulamalardır. Kalıcı eyeliner uygulaması daha göz kapağı üzerine yapılan, çok daha belirgin ve keskin bakışlara sahip olmanızı amaçlayan bir uygulama iken; kalıcı dipliler uygulaması daha çok kirpik köklerine yapılan ve eyelinera göre çok daha soft ancak yine de kişinin bakışlarını belirginleştirebilen bir uygulamadır.

Eyeliner ve Dipliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Cilde herhangi bir zararı olmayabilen ürünlerle yapılan kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliler uygulamaları göze veya göz çevresine zarar vermeyebilen uygulamalardır. Kalıcı eyeliner uygulamasında işlemden önce bir önce çizim yapılır. Bu noktada kalıcı eyelinerınızın uzunluğu, kalınlığını belirlenir ve hastadan bu ön çizim doğrultusunda onay alınır.

Onay alındıktan sonra kalıcı eyeliner ve dipliler işlemleri ortalama 45 ila 60 dakika arası değişen sürelerde tamamlanır. Kısa sürede tamamlanan işlem, ortalama 18 ila 24 ay arası bir kullanım süresinde etkin olabilen bir kozmetik işlemdir.

Kalıcı eyeliner uygulaması, yapılmadan önce bölgeye anestetik kremler sürülür. Bölgenin uyuşturulmasıyla neredeyse ağrısız ve acısız bir şekilde işlem tamamlanabilir. Kalıcı eyeliner uygulamasından sonra kişi, gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir.