Eyeliner ve Dipliner

Eyeliner ve Dipliner

Eyeliner göz makyajı günümüzde pek çok kadın için vazgeçilmez makyaj uygulamalarından biridir. Göz makyajı, küçük bir dokunuşla kişinin ifadesini ve bakışlarını güçlendirebilen göz makyajı maalesef makyaj uygulamaları arasında belki de en zahmetli olan ve kişinin en çok vaktini alan uygulamalardan biridir.

Eyeliner özellikle iş yaşamında aktif olan güne erken başlayan ve gün içerisinde yüksek bir tempoda olan kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Çünkü; sabahları hafif de olsa göz makyajı yapabilmek ve gün içerisinde o makyajı aynı canlılıkla koruyabilmek oldukça zordur.

Online

Teklif

İsteyin

Eyeliner ve Dipliner Nedir?

Kalıcı eyeliner ve dipliner uygulamaları, daha belirgin bakışlara sahip olmak isteyen tüm kadınlar için oldukça güvenilir, pratik ve her şeyden de önemlisi konforlu bir seçenektir. Kişinin zamandan tasarruf etmesine olanak sağlamanın yanı sıra her zaman bakımlı görünmesine de yardımcı olan kalıcı eyeliner ve dipliler uygulamaları ile siz de göz alıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı eyeliner ve dipliler uygulamalarının ikisi de bakışların daha da belirginleşmesini sağlayan ancak birbirinden farklı uygulamalardır. Kalıcı eyeliner uygulaması daha göz kapağı üzerine yapılan, çok daha belirgin ve keskin bakışlara sahip olmanızı sağlayan bir uygulama iken; kalıcı dipliler uygulaması daha çok kirpik köklerine yapılan ve eyelinera göre çok daha soft ancak yine de kişinin bakışlarını belirginleştiren bir uygulamadır.

Eyeliner ve Dipliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Cilde herhangi bir zarar vermeyen, cilt dostu ürünlerle yapılan kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliler uygulamaları göze veya göz çevresine zarar vermez. Kalıcı eyeliner uygulamasında işlemden önce bir önce çizim yapılır. Bu noktada kalıcı eyelinerınızın uzunluğu, kalınlığını belirlenir ve hastadan bu ön çizim doğrultusunda onay alınır.

Onay alındıktan sonra kalıcı eyeliner ve dipliler işlemleri ortalama 45 ila 60 dakika arası değişen sürelerde tamamlanır. Kısa sürede tamamlanan işlem, ortalama 18 ila 24 ay arası bir kullanım süresinde etkin olan bir kozmetik işlemdir.

Kalıcı eyeliner uygulaması, yapılmadan önce bölgeye anestetik kremler sürülür. Bölgenin uyuşturulmasıyla neredeyse ağrısız ve acısız bir şekilde işlem tamamlanır. Kalıcı eyeliner uygulamasından sonra kişi, gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin