Gençlik Aşısı

  1. Anasayfa
  2. Gençlik Aşısı
Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı olarak da bilinen H – 100 serumu cildin daha canlı, parlak ve genç görünmesini amaçlayan bir cilt gençleştirme ürünüdür. H-100 aşısı, zamana veya kişinin genetik özelliklerine bağlı olarak ciltte oluşabilen sarkmaların, çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olan bir estetik tedavi türüdür.

Gençlik aşısı içeriğinde cilde esneklik ve canlılık verebilen en önemli bileşen olan hyaluronik asit bulundurur. H – 100 serumu içerisinde yüksek oranda Hyaluronik asit ayrıca cildin ihtiyaç duyduğu diğer vitamin, amino asit ve mannitol gibi bileşenlerin üretimini de tetikleyerek etkinliklerini artırabilir.

Gençlik Aşısı Nedir?

Cildimiz deformasyonlara meyilli ve oldukça hassas organlarımızdandır. Ancak yapılacak küçük müdahalelerle cildimizi deformasyonlara karşı korumak ve uzun vadede güzel yaş almasını sağlamak mümkün olabilir.

Dolgu, vb. ameliyatsız estetik işlemleri cildin yüzeysel deformasyonlarını etkileyebilir. Ancak cilt kalitesine birebir bir etki edemeyebilirler. Halbuki güzel yaş almak için cilt kalitesini daima yüksek tutmak, güzel yaş almanın etkin ve vazgeçilmez kurallarından biridir. Gençlik serumu, gençlik aşısı veya pek çok farklı isimle anabildiğimiz H-100 Serumu, başta nem oranı olmak üzere cilde ihtiyaç duyduğu bakımı veren ve böylelikle cilt kalitenizin yüksek kalmasını amaçlayan bir işlemdir. Yaş almaya bağlı olarak cildin onarım süreci kendi içerisinde yavaşlayabilir. Bunda kollajen üretiminin azalmaya başlaması ve cildin daha fazla mineral ve vitamine ihtiyaç duyması etkili olabilmektedir. H-100 serumu içerisinde bulunan bileşenler sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı seanslar halinde cildinize verebilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

Genel İletişim Formu (Ads Harici Kullanılacak)

Gençlik Aşısı Cilde Faydaları Nelerdir?

H-100 serumu içerisinde Hyaluronik asit, etkin bir anti oksidan olabilen ve ödem sökücü özelliği ile de bilenen Mannitol, cildin yaşlanma sürecini, onu onarabilerek yapan B1 ve B6 vitaminleri, ciltteki kırışıklıkların düzelmesinde etkili olabilen Pentapeptide-18, cilt tonunu düzenleyebilen Organik Silica ve mimik çizgilerinin düzelmesinde etkin rol oynayabilen Hexapeptide-8 bulunmaktadır.

Gençlik Aşısı Seans Süreleri

Seanslar halinde uygulanan H-100 serumu oldukça güvenilir ve konforlu olabilen bir işlemdir. Seans sayılarının hastanın ihtiyaçları doğrultusunda hastanın karşılaştığı deformasyonun şiddetine göre belirlendiği H-100 serumu uygulamasında seanslar arasındaki süre de hastadan hastaya değişiklik göstermektedir.

Başta yüz bölgesi olmak üzere, boyun, dekolte bölgesi ve el bölgesi gençleştirme işleminde etkin bir şekilde kullanılabilen H-100 serumu;

  • Genç ciltlerde 1-3 seans (2-3 hafta aralıklarla),
  • Orta yaşlı ciltlerde 2-3 seans (2-3 hafta aralıklarla)
  • Yıpranmış ciltlerde 3-5 seans (1-2 hafta aralıklarla) yapılabilmektedir.