Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Gençlik aşısı olarak da bilinen H – 100 serumu cildin daha canlı, parlak ve genç görünmesini sağlayan bir cilt gençleştirme ürünüdür. H-100 aşısı, zamana veya kişinin genetik özelliklerine bağlı olarak ciltte oluşan sarkmaların, çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olan bir estetik tedavi türüdür.

Gençlik aşısı içeriğinde cilde esneklik ve canlılık veren en önemli bileşen olan hyaluronik asit bulundurur. H – 100 serumu içerisinde yüksek oranda Hyaluronik asit ayrıca cildin ihtiyaç duyduğu diğer vitamin, amino asit ve mannitol gibi bileşenlerin üretimini de tetikleyerek etkinliklerini artırır.

Gençlik Aşısı Nedir?

Cildimiz deformasyonlara meyilli ve oldukça hassas organlarımızın başında gelir. Ancak yapılacak küçük müdahalelerle cildimizi deformasyonlara karşı korumak ve uzun vadede güzel yaş almasını sağlamak mümkündür.

  • Dolgu, vb. ameliyatsız estetik işlemleri cildin yüzeysel deformasyonlarını etkiler. Ancak cilt kalitesine birebir bir etkide bulunmazlar. Halbuki güzel yaş almak için cilt kalitesini daima yüksek tutmak, güzel yaş almanın etkin ve vazgeçilmez kurallarından biridir. Gençlik serumu, gençlik aşısı veya pek çok farklı isimle anabildiğimiz H-100 Serumu, başta nem oranı olmak üzere cilde ihtiyaç duyduğu bakımı veren ve böylelikle cilt kalitenizin yüksek kalmasını sağlayan bir işlemdir. Yaş almaya bağlı olarak cildin onarım süreci kendi içerisinde yavaşlar. Bunda kollajen üretiminin azalmaya başlaması ve cildin daha fazla mineral ve vitamine ihtiyaç duyması etkilidir. H-100 serumu içerisinde bulunan bileşenler sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı seanslar halinde cildinize verebilmektedir.

Online

Teklif

İsteyin

Gençlik Aşısı Cilde Faydaları Nelerdir?

H-100 serumu içerisinde Hyaluronik asit, etkin bir anti oksidan olan ve ödem sökücü özelliği ile de bilenen Mannitol, cildin yaşlanma sürecini, onu onararak yapan B1 ve B6 vitaminleri, ciltteki kırışıklıkların düzelmesinde etkili Pentapeptide-18, cilt tonunu düzenleyen Organik Silica ve mimik çizgilerinin düzelmesinde etkin rol oynayan Hexapeptide-8 bulunmaktadır.

Gençlik Aşısı Seans Süreleri

Seanslar halinde uygulanan H-100 serumu oldukça güvenilir ve konforlu bir işlemdir. Seans sayılarının hastanın ihtiyaçları doğrultusunda hastanın karşılaştığı deformasyonun şiddetine göre belirlendiği H-100 serumu uygulamasında seanslar arasındaki süre de hastadan hastaya değişiklik göstermektedir.

Başta yüz bölgesi olmak üzere, boyun, dekolte bölgesi ve el bölgesi gençleştirme işleminde etkin bir şekilde kullanılabilen H-100 serumu;

  • Genç ciltlerde 1-3 seans (2-3 hafta aralıklarla),
  • Orta yaşlı ciltlerde 2-3 seans (2-3 hafta aralıklarla)
  • Yıpranmış ciltlerde 3-5 seans (1-2 hafta aralıklarla) yapılabilmektedir.
Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin