Pudralama (Gölgelendirme)

Pudralama (Gölgelendirme)

Pudralama (Gölgelendirme) tekniği kaş tasarımı uygulamalarında sıklıkla kullandığımız bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Mikro iğnecikler yardımı ile bitkisel bazlı kalıcı makyaj boya pigmentlerinin cildin epidermis tabakasına uygulanmasını kapsar.

Pudralama (Gölgelendirme) işlemi, cilt tipi doğrultusunda kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 1,5 yıl kalıcılığı olabilirken özellikle kaşlarında seyreklikler olan ve gün içerisinde yaptığı makyajlarla kaşlarındaki boşlukları doldurma ihtiyacı hisseden kişiler için uygun bir yöntemdir.

Kaş Pudralama (Gölgelendirme)

Doğal görünümden ödün verilmeden daha naturel bir görünüm elde edilebilmesi ve güvenilir bir işlem olması nedeniyle yüksek yaşam temposuna sahip birçok kişinin dahi rahatlıkla tercih edebildiği pudralama tekniği kişiye birçok seçenek sunar. Pudralama tekniği ile kaşlarınızı kalınlaştırabilir, aralıklarını doldurabilir veya kaşlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Doğal bir görünümün yakalanabildiği bu işlem, anestetik kremler yardımı ile yapıldığı için neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir uygulamadır.  Pudralama veya bir diğer bilinen adıyla gölgelendirme tekniği sayesinde yüz hatlarınızla uyumlu ve orantılı bir kaş tasarımına ulaşabilirsiniz.

Pudralama Tekniği Nasıl Yapılır?

İşlem esnasında kullanılan özel pigmentler bitkisel içeriklidir. Konforlu ve rahat bir uygulama olabilmesinin yanı sıra işinin ehli bir uzman tarafından uygulandığında kişinin adeta bakışlarını tamamlayan pudralama tekniği ile kaşlara bir tür fark efekti verilmesi amaçlanır. Bu işlem yapılan diğer kaş tasarımlarından farklı olarak keskin değildir. Tam tersi biraz flu ve geçişlidir. Pudralama teknik ortalama 30 dakikalık bir işlem olmakla birlikte yaklaşık 28 gün sonra rötuşlar için bir seans daha gerekebilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

  Kaş Gölgelendirme Kalıcılık Süresi

  Kaş gölgelendirme tekniğinde cilde uygulanan doğal boya derinin daha üst tabakalarında kalır. Bu yüzden işlem, kalıcı değildir. Kalıcı makyaj uygulamalarına göre daha uzun süre kalıcılığı bulunabilen kaş gölgelendirmenin kalıcılığı cilt tipine göre değişebilmekle birlikte ortalama 6 ay ile 2 yıl arasında değişebilmektedir.

  Siz de pudralama tekniği ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için kliniğimize ulaşabilir, merak ettiklerinizi bizlere ileterek pudralama tekniği için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

  Doğal görünümlü, güzelliğinizden ödün vermeyen bakışlarınızı tamamlamak ve yüzünüz ile uyumlu kaş görünümüne ulaşmak amacıyla uyguladığımız estetik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  Menü

  Şimdi | Bizi Arayın

  Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

  Online Teklif İsteyin