Ankara en iyi lazer epilasyon hizmetinden faydalanmanız için vücut yapınızı, ten renginizi ve cilt hassasiyet derecenizi başarılı bir seviyede tanımanız gerekmektedir.

Ankara en iyi lazer epilasyon çalışmalarının gerçekleşmesi için kendinizi tanıma aşamasından sonra doğru uzmanla çalışmaların yapılması şarttır. Alanında uzman olan hekim veya hekim kontrolündeki uygulamalar hem sağlık açısından olumsuz etkilere sahip olmanızın önüne geçecek hem de uygulamalarının etkili olmasını sağlayacaktır.

Ankara En İyi Lazer Epilasyon

Kalıcı Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin online platformlarda yaptığı aramalardan biri “Lazer Epilasyon Kalıcı mıdır?” sorusudur. Uzmanların ve uygulama sonuçlarının incelenmesine bakıldığı takdirde, epilasyon için alternatif yöntemler arasında, günümüz teknolojilerinden aldığı destek sayesinde en etkili ve kalıcı yöntem lazer epilasyonlarıdır.

Lazer epilasyon uygulamaları sayesinde istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkünüdür. Uygulanacak seanslar ortalama 6 ile 8 seans arasında gerçekleştirilmektedir. Bu seanslara düzenli şekilde başvurulduğu taktirde ortalama %80-%90 arasında etkisinin olduğu görülmektedir.

Seans sonunda uygulama etkilerinin olumlu ya da olumsuz olduğu 6 ay içerisinde tespit edilebilmektedir. Doğru yöntemler ile uygulanan çalışmalar olumlu sonuçlar vermektedir. Fakat hormonların değişkenlik göstermesi durumunda kılların ve tüylerin kişiden kişiye değişkenlik göstermesiyle birlikte tekrardan çıkma olasılığı bulunmaktadır.

Hormonların değişme durumları, hamilelik ve kullanılan ilaçlar tarafından değişebilmektedir. Bu durum lazer epilasyonunun etkisinin olumsuz olmasından kaynaklanmamaktadır. Ergenlik dönemi içerisinde uygulanan işlemlerde lazer epilasyonunun etkisi olmamaktadır. Bu nedenden dolayı ergenlik döneminden sonra uygulamaların yapılması daha olumlu sonuçlara ulaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Ankara En İyi Lazer Epilasyon

 Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Lazer epilasyon seans süreleri kişiden kişiye değişmektedir. Uygulanacak bölgenin genişliği, kıl kökü yapısı ve kıl yoğunluğuna göre seans süreleri farklılık gösterebilir. Ancak ortalama 8 ile 10 seans arasında tamamen istenmeyen kıllarınızdan kurtulmuş olabilirsiniz.

Lazer epilasyonun doğru kişiler tarafından, profesyonel lazer epilasyon makinesi kullanılarak yapılması, uygulamanın olabilecek en az seans sayısıyla işe yaramasına etki eder. Lazer epilasyonlarının seansları kişinin uygulanacağı bölgedeki kıl kökleri ve yoğunluğu incelendikten sonra belirlenmesi gerekmektedir. Cilt renkleri, cilt yapısı ve kıl köklerine göre seçilen lazer epilasyon cihazları da seans sürelerini doğrudan etkilemektedir. Bu yüzden lazer epilasyona başlamadan önce kişinin cilt ve tüy yapısı detaylı olarak incelenmeli, elde edilen bilgilere göre bir lazer epilasyon planı hazırlanmalıdır.

Kadın ve Erkekler Lazer Epilasyon Seans Süreleri

Kadın ve erkeklerin kıl yapıları birbirine benzememektedir. Bu nedenden dolayı seans süreleri değişmektedir. Erkeklerin hormonlarının farklı olması, kıl köklerinin ve uygulanacak bölgedeki kıl yoğunluğunun fazla olması seans sürelerinin değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenden dolayı uygulama işlemi daha uzun sürmektedir.

“Kadın Lazer Epilasyon Seans Süreleri”

 • Kol bölgesi, ortalama 15-20 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Bacak bölgesi, ortalama 20-40 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Genital bölge, ortalama 15-20 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Koltukaltı bölgesi, ortalama 5-10 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Göğüs bölgesi, ortalama 5-10 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Bıyık bölgesi, ortalama 5-10 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Tüm vücut, ortalama 1.5- 2 saat arasında uygulama yapılmaktadır.

“Erkek Lazer Epilasyon Seans Süresi”

 • Omuz ve sırt bölgesi, ortalama 25-30 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Göğüs bölgesi, ortalama 25-30 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Bacak bölgesi, ortalama 40-50 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Kol bölgesi, ortalama 25-30 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Ende bölgesi, ortalama 10-15 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Sakal üstü bölgesi, ortalama 10-15 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Kulak bölgesi, ortalama 5 dakika uygulama yapılmaktadır.
 • Koltukaltı bölgesi, ortalama 10-15 dakika arasında uygulama yapılmaktadır.
 • Tüm vücut, ortalama 2-2.5 saat arasında uygulama yapılmaktadır.

Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları, uygulanacak bölgede bulunan kıl yapılarına ve kıl yoğunluklarına göre değişmektedir. Bu nedenden dolayı net bir fiyat söylememiz mümkün değildir. Uygulama öncesi uzmanlar tarafından muayene edilmeniz ve kullanılacak olan lazer epilasyon cihazının seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede net bir fiyatın sizlere sunulması mümkündür.

Drderm olarak Ankara Tunalı’da hizmetlerimize devam etmekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji lazer epilasyon cihazlarımız ile sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz de bölgesel lazer epilasyon yöntemlerimizden yararlanmak ve kalıcı lazer epilasyon fiyatlarını öğrenmek için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Koltuk altı lazer fiyatları