Ankara lazer epilasyon tavsiye bilgileri, doğrudan epilasyon alanında uygulama yaptırmış, gerçek kullanıcılar tarafından sunulabilen önemli verilerdir.

Ankara lazer epilasyon tavsiye ve önerileri takip ederken; reklam amacıyla yayılan, doğruları yansıtmayan bilgilerden uzak durmak gerekmektedir. Alanında uzman ve klinik cihaz kullanma belgesine sahip olan kişiler tarafından yapılacak olan epilasyon uygulamaları sunan merkezler tercih edilmelidir.

En İyi Lazer Epilasyon Merkezleri

Günümüzde lazer epilasyon uygulamalarını birçok alanda görmeniz mümkündür. Güzellik merkezleri ve hatta kuaförlerde bile bu uygulamalar yapılabilmektedir. Ancak lazer epilasyon uygulamalarını yapan merkezleri seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Lazer epilasyon işlemleri diğer kozmetik işlemlere göre her ne kadar düşük komplikasyon oranına sahip olsa da her kozmetik işlemin riskleri olabileceğinin unutulmaması ve olası bir kötü senaryoda sorunu ortadan kaldırabilecek eğitimli kişilerin ve doktorun bulunduğu kliniklerin seçilmesini önermekteyiz.

İlk olarak uzman kadrosuna sahip klinik ya da güzellik merkezlerini seçmeniz gerekmektedir. Ardından seçtiğiniz klinikte kullanılacak ekipmanların ve cihazların neler olduğunu araştırmanız gerekmektedir. Kullanılacak cihazın FDA onayına sahip olup olmadığı, CE sertifikasının bulunup bulunmadığına dikkat etmenizi önermekteyiz.

Ankara Lazer Epilasyon Tavsiye

Özellikle ehil olmayan kişiler ve yanlış cihazlar bir araya geldiğinde ne yazık ki birçok komplikasyon mümkün hale gelebilmektedir. Bu nedenden dolayı epilasyon yaptırmadan önce klinik araştırması ve kullanılacak cihazların detaylı bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir.

Erkek Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, vücutta bulunan istenmeyen tüylerin hepsinde uygulanabilmektedir. Bu kadın erkek ayrımı yapılmadan gerçekleşmektedir. Son yıllarda lazer epilasyon uygulamalarına erkeklerde başvurmaktadır. Yüzde sakal üstü bölgesi ve kaşların arası en sık uygulama yapılan bölgelerdir. Ayrıca ense, omuzlar, sırt, göğüs ve göbek bölgesine yapılan kalıcı epilasyon, erkeklerde çok önemli rahatlamaya neden olmaktadır.

Erkeklerde yapılan uygulamalar, kadınlara göre daha uzun sürmektedir. Nedeni ise erkeklerin kıl yapıları kadınlara göre daha farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Uygulanacak bölgenin genişliği ve cilt yapısı da bu durumu etkilemektedir. Ortalama tüm vücuda uygulanan epilasyon süresi 2 ile 2.5 saat arasında değişebilmektedir. Kullanılan cihazların seans süresini değiştirmesi mümkündür. Ancak uygulamaya başlanmadan önce detaylı bir inceleme sonucu kullanılacak cihaza karar verilmelidir. En etkili ve en uygun cihaz seçildikten sonra işlemin yapılması daha uygundur.

Kadın Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon cihazları, kıl köklerine nüfus ederek, köklerin parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede uygulama yapılan kıl kökleri, bir süre sonra kendiliğinden dökülerek tamamen ortadan kalkmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamalarının seansları düzenli şekilde yapıldığında ortalama %80 ile %90 oranında dökülme görülmektedir.

İlerleyen teknolojiler sayesinde lazer epilasyon uygulamalarında acı sorunu neredeyse ortadan kaldırılmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan üç farklı lazer epilasyon cihazı bulunmaktadır.

Bu cihazların farklı başlıkları sayesinde acı hissi minimum seviyelere düşürülmektedir.

Ankara Tunalı’da hizmetlerini sürdüren DrDerm, son teknolojiye sahip ekipmanları sayesinde sizlere güvenilir hizmetlerini sürdürmektedir.

Siz de bu uygulamalardan yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Ankara Lazer Epilasyon Tavsiye

Ankara Lazer Epilasyon Tavsiye ve Fiyat Bilgisi

Lazer epilasyon fiyatları, uygulama yaptıracak kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Ancak net bir fiyat listesi sunulmamaktadır. Bunun nedeni ise uygulanacak bölgenin genişliği, kıl yapısı ve uygulanacak bölgede bulunan kıl yoğunluğuna göre fiyatlarda değişiklik yapılmamaktadır. Her insanın hormonel durumu farklı olmasından dolayı sabit bir fiyat listesi bulunmamaktadır.

Net bir fiyat belirlenebilmesi için kişi, kliniklerde bulunan uzmanlar tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Tedavi süreci ve tedavide kullanılacak olan cihazlar muayeneden sonra belirlenmektedir. Bu sayede net bir fiyat listesine ulaşılabilmektedir.

DrDerm, Ankara lazer epilasyon uygulamaları, bölgesel incelme, dolgu, lazerle dövme silme, lazerle ben alma uygulamaları vb. diğer medikal uygulamalar ile sizlere hizmetlerini sunmaktadır. Dermatoloji uzmanları tarafından muayene ve tedavi süreci gerçekleştirilmektedir. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Erkek lazer epilasyon

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin