Lazer epilasyon yılbaşı kampanyası polikliniğimiz tarafından lazer epilasyon uygulamalarında geçerli olan yılbaşına özel olarak yaptığımız kampanyalardır.

Lazer epilasyon yılbaşı kampanyası ile alacağınız seans sayısına özel indirimler ve diğer fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Yılbaşı KampanyasıAnkara Lazer Epilasyon Yılbaşı Kampanyası

Ankara’nın en merkezi ve prestijli caddesi olan Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan polikliniğimiz, yeni yıla lazer epilasyon uygulamalarında size özel kampanyalarla giriyor. Corona Virüs önleme konusunda gerekli tüm tedbirlerin alındığı polikliniğimizde ihtiyacınız olan tüm uygulamaları gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Üstelik lazer epilasyon uygulamalarında alacağınız seans sayısına göre özel indirimler sunuyoruz.

Yeni yıla yenilenmiş ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için gerekli tüm gençlik ve güzellik uygulamalarını bulabileceğiniz DrDerm Polikliniği olarak iyi hizmeti kaliteli şekilde sunuyoruz. Hem kadınlara hem erkeklere özel lazer epilasyon uygulamalarının yanında birçok gençlik, güzellik ve bakım uygulamalarıyla da misafirlerimize daha güzel bir hayatın kapılarını aralıyoruz.

Lazer Epilasyon İçin En İyi Zaman

Lazer epilasyon uygulamalarında cildin yüzey tabakasında işlem yapılmasından dolayı, o bölgenin direkt olarak güneş ışınlarına maruz kalmaması gerekir. Ayrıca yaz aylarında bronzlaşmanın etkisiyle cildin koyulaşması lazer epilasyon uygulamalarının bu aylarda yapılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmez. Bu yüzden lazer epilasyon yaptırmak için en iyi dönem kış mevsimidir. Bu dönemde güneş ışınlarının eğik açılarla gelmesi, gündüz sürelerinin kısalığı ve güneşli gün sayısının azalması lazer epilasyon uygulamalarından alınan verimi maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Yaz döneminde bronzlaşan cildin kışın gelmesiyle tekrar açılmaya başlaması sayesinde lazer ışınlarının kıl köklerine daha iyi nüfuz edebilmesi açısından da kış mevsimi lazer epilasyon için en ideal mevsimlerdendir. Özellikle yeni yılın geldiği Aralık ve yılbaşından sonraki Ocak ve Şubat ayları en iyi verimin alındığı aylardandır.

Ankara Lazer Epilasyon 

Lazer epilasyon uygulamalarında en önemli noktalardan birisi, cilt tipinizin doğru tespit edilerek sizin cildinize uygun enerji düzeyinin belirlenmesi ve uygulanmasıdır. Bunun belirlenmesi ve cildinizde uygulama sonrasında kalıcı bir hasar riski ile karşı karşıya kalmamak için, uzman doktorların kontrolünde gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamalarını tercih etmeniz gerekmektedir. Uzman ve deneyimli kadromuzla profesyonel lazer epilasyon hizmeti verdiğimiz polikliniğimizde cilt tipinizi analiz edip size en uygun uygulamayı öneriyoruz.