Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu, gözümüzün çevresinde bulunan cildin yeniden yapılandırılmasını sağlamayı hedefleyen dolgu uygulamasıdır. Uygulamada oluşmuş olan göz altı torbalarının görünümün azaltılması ve bu bölgedeki cildin ışığı yansıtabilme yeteneğinin geri kazandırılması dışında gözün etrafında bulunan ince kırışıklıkların ve kaz ayağı çizgileri olarak nitelendirilen gözlerimizin kenarında yer alan birbirine bağlı üç çizgi halindeki kırışıklıkların doldurulması işlemi de gerçekleştirilebilir. Göz altı torbalanmaları, şişlik ve morluk problemlerinin bu uygulama ile birlikte sorun olmaktan çıktığını söylememiz mümkündür.

Göz altı ışık dolgusu için kullanılan dolgu malzemesi, dudak bölgesi ve yüzün diğer bölgelerinde kullanılan dolgu malzemesinden farklı bir yapıya sahiptir. Vücudumuzun ürettiği doğal bir madde olan hyalüronik asitin yanı sıra, yapılandırma kompleksi olarak adlandırılan ve içeriğinde 8 farklı amino asiti, 3 farklı antioksidanı, mineral ve vitaminleri içerir. Bu özel karışımı içeren dolgu malzemesi sayesinde göz çevresinde bulunan cildin nemlenmesi ve onarılması sağlanır.

Online

Teklif

İsteyin

Gözaltı Işık Dolgusu, yaklaşık 3 hafta aralıklar ile 2-3 seans uygulanan bir tedavidir. Uygulamanın sonuçları, ilk uygulamadan sonra belirgin hale gelmektedir. Uygulamanın kalıcılığı, uygulamanın bitiminden itibaren yaklaşık 6 ile 12 ay arasındadır ve tekrarlanan uygulamaların kalıcılığın süresini artmasında önemli bir etken olduğu bilinmektedir.

Menü

Şimdi | Bizi Arayın

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın

Online Teklif İsteyin