Hydrafacial cilt bakımı Ankara uygulaması, cildin gereksinim duyduğu bakımı, vakum yöntemi yardımıyla ve derinlemesine temizleme ile sunma amacıyla uygulanır. Parlaklığı artmış ve sağlığına kavuşmuş bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercih edebildiği uygulama, cildin yaşlanmasını önleyebilen antioksidanlar barındırmaktadır.

Hydrafacial cilt bakımı Ankara ile cildinizin nemlendiğini ve yenilendiğini, temizlendiğini ve beslendiğini hissedebilirsiniz. Çok yeni ve popüler bir uygulama olan Hydrafacial cildinizin gençlik enerjisini kazanmasını amaçlar. Uygulama esnasında aynı anda hem peeling hem de cilt serumları kullanılabilmektedir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Ankara
Hydrafacial Cilt Bakımı

Yenileyici Hydrafacial Cilt Bakımı Ankara

Dermatologların “hidradermabrazyon” olarak adlandırdıkları bu işlem, “Hydrafacial” isimli cihazın yardımıyla yapılmaktadır. Bu cihaz, tedavinin ismiyle özdeşleşmiştir. Cihazın soğutucu başlığı, genellikle sedasyon ve solüsyonların ardından gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Sprey şeklinde verilen oksijen molekülleriyle cildin oksijene duyduğu gereksinim karşılanabilmetedir.

Böylece cildiniz, daha rahat nefes almaya başlayabilir. Bunun yanı sıra, multi-polar RF ve radyofrekansla cildiniz ve cildinizin altındaki dokularda ısının artmasına paralel olarak kollajen lifleri de yenilenebilir.

Hydrafacial, dermabrazyon uygulamasındaki gibi cildinizi küçük partiküllerle parlatmaz, cildin daha yaşlı ve mat görünmesine yol açan gözeneklerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Bu da cilde nem, parlaklık ve dolgunluk kazandırabilir. Vorteks teknolojisine sahip olan cihaz, spiral biçimindeki tedavi uçlarıyla hem vakumlama hem de çekiş kuvveti sağlayabilmektedir.

Tedavi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, randevu kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz.

Genel İletişim Formu (Ads Harici Kullanılacak)

Hydrafacial Yan Etkileri Var mıdır?

Uzun süreli cilt bakımı için Hydrafacial oldukça ideal bir yöntemdir. Uygulama her cilt tipine uygulanabilir. Cilt bakımıyla gerçekleştirilen işlem, ölü cilt hücrelerini ve kirleri temizleyebilmektedir. Kozmetik bir uygulama değildir ve oldukça sağlıklıdır.

Uygulamanın yan etkisi yok denecek kadar azdır. Tedavinin hemen ardından ciltte bir miktar kızarıklık olabilir. Tedaviden sonraki sabah, makyaj yapabilir, günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. Cilt temizleme uygulamasından sonra, cildinizin nemlendiğini, temizlendiğini ve beslendiğini fark edebilirsiniz. Cildinizi nefes almasını sağlayan dokuların artmasına yardımcı olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Hydrafacial uygulaması, bütün cilt tipleri için uygun olabilmektedir, hatta en hassas ciltler bile tedaviye en iyi şekilde cevap verebilmektedir. Bu tedavi, cildinize şu faydaları sağlar:

Formun Altı

  • Yüzünüzdeki ince çizgiler ya da kırışıklıklar ortadan kalkabilir
  • Genişleyen ve bundan dolayı kirle dolan gözenekler temizlenebilir
  • Farklı nedenlerden dolayı meydana gelen kahverengi lekeler giderilebilir
  • Yüzünüzün esnekliği ve sıkılığı artabilir
  • Yüzünüzün tüm bölgeleri eşit bir renk tonuna kavuşabilir
  • Yağlı cilt problemi ortadan kalkabilir

Hydrafacial, istenmeyen yaşlanma etkisi sonuçlarının oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı duymayabilirsiniz. Seanslar, masaj formundadır. Salisilik asit, söğüt kabuğu özü ve antienflamatuarlar ile bütün tıkanıklıklar açılabilir, sıkma veya presleme gerekmeksizin cildin rahatlaması sağlanabilir.

Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer?

Gözenekler, zaman içinde kir, toz ve yağ gibi dış etkenlerden dolayı tıkanabilir. Hydrafacial uygulamasının ardından cildiniz nemli ve ışıltılı görünmeye başlayabilir. Cildin bu görünümünün korunması için 4-6 haftada bir uygulamanın yapılması gerekir. Genel olarak, işlem, 30 dakika sürer. Her seanstan sonra ciltte, somut bir değişimin olduğu fark edilebilir. Bu uygulama akne tedavisi için de kullanılabilmektedir. Ciltte yağın birikmesini önleyebildiğinden sivilce oluşumunun da önüne geçebilir. Uygulamanın ardından cildiniz daha canlı ve dinamik bir görünüme kavuşabilir, sağlıklı göründüğünü fark edebilirsiniz.