Tüm dünya da kabul görmüş ve oldukça etkili olan lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Peki, lazer epilasyon ne kadar kalıcı? Bu yöntemle siz de istenmeyen tüylerinizden kurtulmak isterseniz, bu konuda güvenilir adreslerden destek alabilirsiniz. İstenmeyen tüylerinizden kalıcı şekilde kurtulmak isterseniz, modern teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan biri olan lazer epilasyon sayesinde siz de tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Güzelliğine düşkün bayanlar için son derece etkili olan lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Lazer epilasyonu uygulandığı bölge ve tekniğe göre kalıcı olmaktadır. Eğer uzun süre lazer epilasyonun başarılı olması ve kalıcı olmasını istiyorsanız bu konuda modern teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarla hizmet veren kurumlardan destek alabilirsiniz. Lazer epilasyonu kalıcı olması için uygulamanın profesyonel şekilde yapılması gerekiyor.

Lazer Epilasyon Ne Kadar Kalıcı?

Lazer Epilasyon Ne Kadar Kalıcı?

Lazer Epilasyon Ne Kadar Kalıcı? Nasıl Uygulanıyor?

Estetik ve güzel bir görünüm için günümüzde birçok uygulama başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan biri olan lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden birkaç seans ile kurtulmanızı sağlıyor. Öncelikle istenmeyen bölgede ki tüylerin oranı ve yapısı uzman tarafından detaylı şekilde incelenmektedir. Günümüzde lazer epilasyon uygulamalarının farklı yöntemleri ve cihazları mevcuttur. Tüm bu cihazlar ve uygulamalar uzman kontrolü ile yapıldığında başarılı sonuçlar vermektedir. Lazer epilasyon nasıl ve hangi cilt tipine göre uygulanmaktadır.

  • Alexandrite uygulaması cildin altındaki kıl köklerini hedef alan bir uygulamadır. Kıl köklerine doğru etki ederek tüylerin uzamasına engel olmaktadır.
  • Diode uygulaması ise uzun dalga boyu lazer enerjisi ile koyu cilt rengine sahip olanlar için oldukça etkili olup, tüylerin çoğalmasını engellemektedir.

Lazer epilasyonu başarılı şekilde uygulandığında uzun süre tüylerin çıkması ve uzaması engellenebiliyor. Bu sürenin ise en uzun zaman diliminde olmasını isterseniz, başarılı uzmanlardan ve modern teknolojiden yararlanan kurumlardan destek alarak siz de istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Ne Zaman Yapılmalıdır?

Uzmanlar tüm bu uygulamalarının genellikle kışın yapılmasını doğru bulmakta ve bu konuda hastaları yönlendirmektedirler. Öncelikle epilasyon bölgesinin güneşten etkilenmemesi gerekiyor. Uygulama bölgesinin direk güneşe maruz kalmaması başarılı lazer epilasyonlar için çok büyük etkileri olduğu. Aksi halde ciltte kalıcı lekeler görülebilir. Bunun yanı sıra uygulama sonrası gün boyunca ıslanmaması, terlememesi gerektiği için güneş ve sıcak havalarda lazer epilasyonu yapılmaz.

Doğru zaman ve teknikle yapılan lazer epilasyon uzun süre istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Birçok hasta tarafından en çok merak edilen konuların başında lazer epilasyonun kalıcı olup olmadığı sorusudur. Kalıcı yöntemlerden biri olarak kabul edilen lazer epilasyon sayesinde kalıcı olarak siz de istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyona gitmeden önce hastanın istenmeyen tüylerini ağda ve cımbız ile temizlemesi başarılı lazer epilasyonu etkileyecektir. Bu nedenle lazer epilasyon öncesinde kalıcı hizmet almak istiyorsanız bu konuda uzmanınızla açık ve net şekilde görüşebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kalıcı Mıdır?

Günümüzde birçok bayan ve yavaş – yavaş beyler tarafından da  lazer epilasyonu istenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilen lazer epilasyonu ile siz de kalıcı olarak tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Tüy ve kılların uzaması engellenerek çoğalması durdurulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için siz de bu konuda destek alacağınız lazer epilasyon uzmanlarından profesyonel destek alarak istenmeyen tüylerinizden uzun süre ve kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Modern teknoloji ve artan teknikler sayesinde istenmeyen tüyler artık canınızı sıkamayacak. Detaylı bilgi ve istenmeyen tüylerinizden siz de kalıcı olarak kurtulmak isterseniz, bu konuda güvenilir merkezlerden destek alabilirsiniz.

Menü

Instagram | Bizi Takip Edin

Whatsapp | Bize Hemen Ulaşın